Największy ukraiński kanał informacyjny Ukraina 24 dostępny w serwisie Player bez opłat i bez logowania. Link do kanału znajdziesz na końcu artykułu. Przekaż go każdemu obywatelowi Ukrainy, który potrzebuje sprawdzonych i rzetelnych informacji.

Kanał Ukraina 24 w Player

Player, najbardziej angażująca platforma streamingowa poinformowała o udostępnieniu dla przyjaciół z Ukrainy kanału Ukraina 24. Bez opłat i bez logowania każdy może oglądać ten kanał na żywo. Dzięki temu Ukraińcy, którzy mieszkają w Polsce, mogą śledzić rozwój wydarzeń w ich kraju, w ojczystym języku.

Ukraina 24 to główny kanał informacyjny na Ukrainie tworzony przez zespół profesjonalistów i gwiazd dziennikarstwa. Dostarcza najważniejsze informacje przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Wśród zaproszonych gości są liderzy opinii, przedstawiciele administracji rządowej oraz opozycji.

Na żywo kanał Ukraina 24 jest dostępny w Playerze pod linkiem. Dzięki temu obywatele Ukrainy, którzy mieszkają w Polsce, mogą oglądać wiadomości z kraju, w ich ojczystym języku.

Atak Rosji na Ukrainę

Nad ranem 24 lutego 2022 roku wojska rosyjskie decyzją prezydenta Rosji Władimira Putina, wtargnęli na teren Ukrainy. Na niepodległy, demokratyczny kraj Rosjanie napadli z kilku stron. Atak zbrojny Rosji na Ukrainę to całkowicie bezprawne i bulwersujące posunięcie, które dzień po dniu pociąga za sobą coraz bardziej bolesne sankcje dla Rosji. Wojska rosyjskie zaatakowały nie tylko obiekty wojskowe – jak głosi rosyjska propaganda, ale przede wszystkim przedszkole, a także budynki mieszkalne zamieszkiwane przez cywilów. 

Photo by Max Kukurudziak on Unsplash 

Zainteresował Cię ten artykuł? Te tematy również mogą Ci się spodobać. Kliknij i sprawdź: