W ten weekend rusza Konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich! Po raz pierwszy skoki narciarskie będą transmitowane w TVN, Eurosport 1, a także w Playerze. Inauguracyjne zawody odbędą się w Niżnym Tagile. Sprawdźcie plan transmisji skoków narciarskich na najbliższe dni. Gdzie oglądać skoki za darmo?

Puchar Świata skoki narciarskie kalendarz 2021/22

Po raz pierwszy widzowie będą mogli obejrzeć transmisje z Konkursu Pucharu Świata na kanałach należących do Discovery. W ten weekend widzowie zobaczą dwa konkursy indywidualne w skokach narciarskich na ogólnopolskim kanale TVN. Natomiast niedzielne kwalifikacje będą transmitowane na żywo wyłącznie w serwisie player.pl.

Rywalizację najlepszych skoczków świata, wśród których zobaczymy reprezentantów Polski: Dawida Kubackiego, Kamila Stocha, Piotra Żyłę, Stefana Hulę, Andrzeja Stękałę, Klemensa Murańkę i Jakuba Wolnego, skomentuje duet Marek Rudziński i Igor Błachut.

Na potrzeby relacji sportowych Grupa TVN Discovery stworzyła nowoczesne studio, które poprowadzi Sebastiana Szczęsny i Damian Michałowski. Natomiast w weekend na kanale Eurosport 1 sportowe studio przejmie  Michał Korościel. Wśród gości znajdą się znakomici eksperci i ekspertki. Wśród nich między innymi  jedna z najlepszych polskich skoczkiń Kamila Karpiel, byli skoczkowie Jakub Kot, Krzysztof Biegun i Wojciech Topór, a także Adam Małysz, dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego oraz muzyk i miłośnik skoków narciarskich Sebastian Karpiel-Bułecka.

Skoki narciarskie plan transmisji

Poniżej przedstawiamy kalendarz skoków narciarskich na nadchodzący weekend.

Sobota, 20 listopada
15:15, studio przed konkursem, Eurosport 1 i Player
15:35, studio przed konkursem, TVN i Player
16:00, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player
17:45, studio po konkursie, Eurosport 1 i Player
17:55, studio po konkursie, TVN i Player

Niedziela, 21 listopada
14:25, kwalifikacje, Player
15:00, studio przed konkursem, Eurosport 1 i Player
15:35, studio przed konkursem, TVN i Player
16:00, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player
17:45, studio po konkursie, Eurosport 1 i Player
17:55, studio po konkursie, TVN i Player

Skoki narciarskie po raz pierwszy w TVN

Transmisje ze wszystkich wydarzeń obejrzymy w serwisie player.pl. Dzięki Zimowemu Pakietowi Sportowemu użytkownicy mogą wykupić dostęp do serwisu trwający do końca marca i dać się porwać emocjom związanym ze sportami zimowymi, w tym z Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi Pekin 2022, a także innymi pasjonującymi imprezami sportowymi na czele z tenisowym Australian Open. Warto zauważyć, że w Playerze studia Eurosportu nie będą przerywane reklamami.

Oferta zimowa TVN Grupa Discovery obejmuje także Puchar Świata w narciarstwie alpejskim, biathlonie, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, narciarstwie dowolnym, snowboardzie, short tracku, a także Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym.

 

W nadchodzących miesiącach widzowie kanałów i platform TVN Grupa Discovery będą mogli śledzić konkursy oraz kwalifikacje w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wszystkie zawody rozgrywane poza Polską obejrzymyw TVN, Eurosporcie 1, a także w Playerze. Natomiast kwalifikacje oraz konkursy w Wiśle i Zakopanem w Eurosporcie 1 i Playerze.

 

źródło: biuro prasowe TVN