“Żony Hollywood” skradły serca polskich widzów już kilka lat temu, więc teraz czas na “Żony Miami”. Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni, tak wygląda codzienność pięciu Polek, mieszkanek Florydy, które na oczach widzów spełniają swój amerykański sen. Znamy datę premiery nowego reality show, które już wkrótce zobaczymy w Playerze!

“Żony Miami” nowy program w Player.pl

Tym razem kamery dotarły do Miami, jednego z najmodniejszych i najbardziej luksusowych miejsc na ziemi. Mekki milionerów oraz świata show biznesu. Widzowie nowego programu Player Original poznają pięć bohaterek. W owianym legendą centrum Florydy mieszkają tytułoweŻony Miami”: Aneta, Ela, Karolina, Ewa i Sylwia. Ponadto do ich grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood”, która przybędzie do Miami, szukając ekskluzywnego apartamentu.

Bohaterki otworzą drzwi rezydencji i zaproszą do swojego świata. Przedstawią bliskich i pokażą, jak wygląda ich codzienność. Jak bardzo ich relacje rodzinne, uczucia, problemy oraz dylematy, z którymi muszą się mierzyć, różnią się od naszych? Co się dzieje, gdy nad bajkową rzeczywistością gromadzą się czarne chmury? O czym marzą i co cenią w życiu? Czy Polacy pokochają nowe bohaterki równie mocno jak ich poprzedniczki z Hollywood? To pytania, na które fani Playera poznają odpowiedź już wkrótce.

Kiedy premiera reality show?

Grudzień w Playerze zapowiada się równie emocjonująco, co poprzednie miesiące. Już 30 listopada swoją premierę będzie miała nowa “Chyłka”, natomiast 6 grudnia użytkownicy serwisu Player.pl zobaczą aż dwa premierowe odcinki nowej produkcji Player Original „Żony Miami”.

__________

żródło: biuro prasowe TVN