fbpx

Dołącz do nas:

Redakcja

Magdalena Anna Szmidt
Redaktor Naczelna

Czytaj więcej

Marta Krawczyk
Redaktorka działu BS BEAUTY, dział VIDEO

Czytaj więcej

Patrycja Słojewska – Nowakowska
Redaktorka działu BS WEDDING

Czytaj więcej

Magdalena Anna Szmidt

Redaktor Naczelna

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Fotografii w Warszawie. Warsztat dziennikarski kształtowała w TVP S.A., doświadczenie marketingowe zdobywała na stanowisku specjalisty ds. marketingu, a umiejętności organizacyjne doskonaliła w agencji eventowej. Ostatnie 2 lata poświęciła wspaniałemu projektowi, pracując na stanowisku Redaktor Naczelnej branżowego portalu dedykowanego kadrze zarządzającej ośrodkom sportowym w Polsce. Jest odpowiedzialna za pomysł i wprowadzenie I edycji “BRANŻA FITNESS AWARDS” – konkursu dla klubów fitness i studiów butikowych, w którym nagrodzone zostały największe sieci w kraju. Interesuje się public relations oraz SEO PR.

Rafał Prasałek

Dyrektor Działu Reklamy

Rafał Prasałek

Dyrektor Działu Reklamy

Marta Krawczyk

Redaktorka działu BS BEAUTY, dział VIDEO

Absolwentka stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo od wielu lat specjalista ds. sprzedaży i zakupu. Interesuje się nowymi technologiami i innowacjami branży beauty. Na Facebooku prowadzi swoją grupę produktową, w której przekazuje wiedzę dotyczącą kosmetyków i technologii przeciwstarzeniowych. Bierze czynny udział w busieness briefing oraz w targach kosmetycznych. Pasjonatka jogi. Zawsze uśmiechnięta.

Patrycja Słojewska – Nowakowska

Redaktorka działu BS WEDDING

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskim oraz certyfikowana Wedding Plannerka. W 2018 roku zorganizowała sama własny ślub i postanowiła zająć się tym profesjonalnie. Praca ta daje jej możliwość wykazania się kreatywnością przez co każde wesele jest inne i niepowtarzalne. W weekendy animatorka własnej fotobudki. Z ogromną przyjemnością będzie się z Wami dzielić wszystkimi trendami i nowościami z branży ślubnej oraz przekazywać cenne rady jak zorganizować wymarzone wesele.

Piszą dla nas

Małgorzata Zimnicka

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Warszawskiej. Ukończyła studia magisterskie na kierunku “Architecture for Society of Knowlalge”. Od 10 lat projektuje wnętrza prywatne i publiczne w tym restauracje, sklepy, przestrzenie biurowe oraz salony urody. Na swoim koncie ma również liczne projekty domów jednorodzinnych i przebudów. Pasjonatka architektury parametrycznej i optymalnych rozwiązań

Jakub Nowakowski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się w prawie nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem prawa budowlanego, prawa administracyjnego oraz prawa cywilnego. W dotychczasowej praktyce współpracował z międzynarodowymi kancelariami, deweloperami oraz urzędami. Na co dzień zajmuje się sporządzaniem umów dotyczących procesów inwestycyjnych, umów deweloperskich i obsługą nieruchomości. Na łamach BS z przyjemnością podzieli się z Wami praktyczną wiedzą z zakresu przepisów prawa oraz wyjaśni zagadnienia związane z nieruchomościami.

Marta Lesińska

Od ponad dekady zawodowo związana z turystyką. Współpracuje, jako pilot wycieczek z polskim biurem podróży. Na co dzień odkrywa uroki świata arabskiego i greckiego. Podróże są jej wielką pasją. Lubi odkrywać nieznane, poznawać nowe zwyczaje, kultury i smaki. W czasie wolnym uwielbia relaks z książką i testowanie przepisów kulinarnych z różnych zakątków świata. Interesują ją teatr, zwłaszcza sztuki musicalowe, lotnictwo cywilne, a ostatnio także projektowanie i wystrój wnętrz. Konsekwentnie realizuje swoje marzenia i podejmuje nowe wyzwania.

Jakub Undra

Absolwent studiów żywieniowych na warszawskiej SGGW, doświadczony trener personalny, szkoleniowiec. Posiada uprawnienia instruktorskie, w tym Boot Camp, CrossFit, Kettlebels, TRX. Specjalista mający za sobą tysiące godzin przeprowadzonych konsultacji i treningów. Swoją miłość do sportu zaczynał od sztuk walki. Dzisiaj walczy ze sztangą i kettlami. Pasjonuje się treningiem funkcjonalnym oraz siłowym, na co dzień propagując zdrowy styl życia. Uczy, jak małym nakładem czasu poprawić swoją sprawność. Z satysfakcją i uśmiechem przekazuje wiedzę z kategorii fitness i zdrowie.

Katarzyna Łuczak

Makijażem zajmuje się zawodowo od ponad czterech lat, a makijaż to nie tylko jej praca, ale przede wszytskim pasja. Studiowała filologię angielska i chciała zostać tłumaczem. Od zawsze malowała mamę, siostrę i koleżanki na imprezy, a po kursie wizażu tłumaczenia zamieniła na makijaże i charakteryzacje. Pracowała na planach teledysków, seriali oraz na planie filmowym. Uwielbia prace z klientkami, a w szczególności z pannami młodymi.

Małgorzata Zimnicka

Czytaj więcej

Jakub Nowakowski

Czytaj więcej

Marta Lesińska

Czytaj więcej

Jakub Undra

Czytaj więcej

Katarzyna Łuczak

Czytaj więcej

Partnerzy i sponsorzy