Zbliża się premiera piątego sezonu kultowego już serialu “Chyłka”. W kolejnej części ekranizacji prozy Remigiusza Mroza nieustraszona Joanna Chyłka udowodni, że na sali sądowej nie ma sobie równych. Pierwszy odcinek “Chyłka – Oskarżenie” będzie dostępny w Playerze, najbardziej angażującym serwisie VOD w Polsce już 30 listopada!

Serial Chyłka Oskarżenie tylko w Playerze

Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka) po raz kolejny zostanie uwikłana w skomplikowaną i nieoczywistą sprawę. Prawniczka zostanie namówiona do obrony Teresewicza, opozycjonisty skazanego przed laty za morderstwo czwórki dzieci. Śledztwo jest już od dawna zamknięte, a skazany odsiaduje wyrok w więzieniu.

Chyłka i Zordon nowy sezon w Playerze
PHOTO: AGNIESZKA K. JUREK/TVN NA PALNIE SERIALU CHYLKA OSKARZENIE ODC. 3 N/Z: FILIP PLAWIAK, MAGDALENA CIELECKA

Ksiądz Mieleszko, który namawia Chyłkę do obrony,  jest jednak pewny, że sprawca nie został ujęty. W jego opinii za kratami przebywa niewinny człowiek. Nowa sprawa okaże się, więc znacznie bardziej niebezpieczna niż mogłoby się wydawać. W tym samym czasie prawniczka będzie musiała uporać się z narastająca obsesją Langera juniora, który ma obsesję na jej punkcie. Co więcej w niebezpieczeństwie znajdzie się Kordian, a bolesna prawda o śmierci jego matki ujrzy światło dzienne.

Serial na podstawie prozy Remigiusza Mroza

W obsadzie ponownie znaleźli się Magdalena Cielecka (Joanna Chyłka), Filip Pławiak (Kordian „Zordon” Oryński), Jakub Gierszał (Piotr Langer junior), Piotr Żurawski („Kormak”), Ireneusz Czop (Szczerbiński), Szymon Bobrowski (Artur Żelazny), Jacek Koman (Harry McVay), Szymon Piotr Warszawski (Paderborn), Cezary Pazura (Feliks), Marcin Bosak (Rejchert), Olgierd Łukaszewicz (Siwowłosy) oraz Artur Żmijewski (Piotr Langer senior).

W piątym sezonie do obsady dołączą  między innymi: Jan Englert, Adam Ferency, Ewa Wencel, Małgorzata Potocka, Witold Dębicki, Paweł Kos, Jacek Mikołajczak, a także Maja Pankiewicz.

Chyłka Oskarżenie
mat. prasowe Player

Na nowy sezon kultowego już serialu „Chyłka” złoży się sześć odcinków, które będą publikowane w serwisie w tygodniowych odstępach. Premiera pierwszego z nich jest zaplanowana na 30 listopada w Playerze. Chyłka to produkcja Player Original. Produkcje własne Player Original realizowane są specjalnie na zamówienie serwisu i dostępne ekskluzywnie w Playerze.

Chyłka Oskarżenie premiera w Playerze

Zazwyczaj nowe sezony są dostępne na antenie TVN, ale dopiero po upływie kilku miesięcy od premiery w serwisie VOD. Reasumując, możemy spodziewać się, że serial “Chyłka – Oskarżenie” zobaczymy w wiosennej ramówce TVN Discovery. Co więcej, doszły nas słuchy, że to już ostatni sezon serialu. Mamy jednak nadzieję, że to tylko plotki. Czy Wy też czekacie na nową Chyłkę? My nie możemy doczekać się premiery i już grzejemy popcorn!

_________
Źródło: biuro prasowe TVN
Fot. biuro prasowe TVN | Player

AGENCJA SOCIAL MEDIA COPYWRITING