Player, najpopularniejszy lokalny serwis VOD, należący do globalnej grupy Warner Bros. Discovery nie zwalnia tempa. Przez najbliższe półtora roku powstanie aż 10 seriali pod marką Player Original. Wśród planowanych tytułów znajdą się gorące premiery oraz wyczekiwane przez użytkowników kontynuacje ich ulubionych seriali.

Premiery w Playerze

Po udanym sezonie i 5 premierach produkcji Player Original od stycznia najpopularniejszy serwis lokalny w Polsce przygotowuje się na kolejne uderzenie. Do końca 2023 r. platforma planuje wyprodukować przynajmniej 10 serialowych premier. Warto zauważyć, że nie zabraknie zarówno nowych pozycji, jak również kontynuacji tych, które podbiły serca klientów Playera. Wśród najbliższych zapowiedzianych premier znajdują się serial „Szadź 3”, który jest już dostępny w całości w serwisie,. Ponadto serial „Skazana 2”, którego premierę zapowiedziano na 15 listopada, ale także nowość „Mój agent”, którą subskrybenci serwisu będą mieli okazję obejrzeć już  w grudniu. Co więcej, w kolejce produkcyjnej czekają m.in. serial inspirowany kryminałem Katarzyny Puzyńskiej “Motylek” oraz spin off „Skazanej”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Platforma VOD (@player.pl)

Player niezmiennie dobrym serialem stoi. Inwestujemy w najlepsze treści. Niezależnie od tego, czy chodzi o adaptacje zagranicznych scenariuszy, ekranizacje książkowych bestsellerów, czy historie oryginalne autorstwa działu fabularnego TVN Warner Bros. Discovery. Seriale pod marką Player Original są wisienką na torcie dla naszych użytkowników, którzy doceniają dobre i jakościowe produkcje. Niezmiernie cieszę się, że w najbliższych miesiącach biblioteka Player Original powiększy się przynajmniej o 10 premier. To dowód na to, że rośniemy i nie ustajemy w wysiłkach, by nasi widzowie nie mogli oderwać oczu od ekranu – mówi Maciej Gozdowski, szef player.pl. 

Polecane seriale – co obejrzeć?

Player Original to marka sama w sobie. Każda premiera przyciąga nowych użytkowników i plasuje się w czołówce najchętniej oglądanych tytułów TOP 3 w serwisie. Dziś biblioteka Player Original to m.in.: seria “Chyłka”, “Szadź”, “Skazana”, “Behawiorysta”, “Pajęczyna”, a także serial “Kontrola”. Ponadto warto wymienić produkcję antenową: “Tajemnica zawodowa” oraz “Żywioły Saszy – Ogień”, serial “Nieobecni”, “25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, “Mamy to”, “Misja”. Według badań agencji Kantar Player jest serwisem posiadającym najwięcej najlepszych polskich seriali.
źródło: Biuro prasowe TVN
Spodobał Ci się ten artykuł? Przeczytaj więcej o serialach Playera: