Serial Skazana zadebiutował wraz z jesienną ramówką TVN Discovery i od razu okazał się hitem. Produkcja jest obecnie najpopularniejszym i najchętniej oglądanym tytułem w Playerze. Czy Skazana przejmie koronę uwielbianej Chyłki? Być może dowiemy się już wkrótce, bo serwis właśnie zapowiedział powrót z nowym sezonem… i to już w 2022 roku!

Skazana – serial z Agatą Kuleszą

„Skazana” to wciągająca historia inspirowana książką Ewy Ornackiej „Skazane na potępienie”. Sędzia Alicja Mazur znana ze swojej surowości wobec przestępców zostaje oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które sama wcześniej wydała wyrok. Przy życiu trzyma ją nastoletnia córka oraz chęć zemsty na tych, którzy ją wrobili.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Platforma VOD (@player.pl)

„Skazana”, produkcja Player Original podbija serca fanów, w zawrotnym tempie i bezsprzecznie staje się jednym z najbardziej popularnych seriali wszech czasów w serwisie. Produkcja z Agatą Kuleszą i Olą Adamską dogania w oglądalności świetnie znaną „Chyłkę”. Tej jesieni w Playerze mamy już rekordową ilość widzów, a przed nami jeszcze dwa seriale w tym roku.  Cieszymy się, że nasza konsekwentna strategia inwestycji w lokalny kontent sprawdza się po raz kolejny. – Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Playera.

Obsada serialu Skazana

Cały sezon nowego serialu jest już dostępny w Playerze. Obok Agaty Kuleszy w serialu zagrali także Michał Czernecki (Paweł Witkowski, mąż Alicji), Bartłomiej Topa (Piotr Serafin, przyjaciel Alicji), Martyna Byczkowska (Hania, córka Alicji), Aleksandra Adamska (Pati, więźniarka), Tomasz Schuchardt (kierownik penitencjarny), Marta Malikowska (“Kosa”, więźniarka), Marta Ścisłowicz (Basia, lekarka w ambulatorium więziennym), Jan Jankowski (Bednarek, prawnik Pawła), Joanna Gonschorek (“Swieta”, strażniczka), Maria Kania (Marika, więźniarka), Monika Dawidziuk (“Amfisa”, więźniarka), Hanna Klepacka (“Campina”, więźniarka), Sebastian Łach (Cedro) oraz Natalia Sikora (Szkudlarek, strażniczka).

Sprawdź obsadę serialu: https://prasa.tvn.pl/153432-serial-skazana-juz-dostepny-w-playerpl-poznaj-bohaterow-nowej-produkcji. Nowy sezon serialu “Skazana” został zapowiedziany już na przyszły rok. Czy rzeczywiście będzie tytułem top 1, wypierając Joannę Chyłkę? Dowiemy się już wkrótce!

________

źródło: biuro prasowe TVN