Wreszcie wiadomość, na którą czekali wszyscy wielbiciele niepokornej prawniczki. Czwarta odsłona produkcji Player Original  Chyłka zadebiutuje w serwisie już 23 lutego!

Przed panią mecenas czas pełen prawniczych i osobistych wyzwań. W jej życiu prywatnym pojawi się perspektywa znaczących zmian. Chyłka nie ma wątpliwości. Piotr Langer junior jest zdolny do wszystkiego. Jedynym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Magdzie i Darii jest spełnienie jego żądań.

Prawniczka rezygnuje z wyjazdu i wraca do kancelarii, by zgodnie z jego poleceniem zająć się przede wszystkim obroną ojca. Obertał to główny podejrzany w sprawie o morderstwo Piotrowskiego, psychopaty odpowiedzialnego za śmierć żony i córki Bukano. Czy prawniczka zdoła zapomnieć o tym, co spotkało ją w dzieciństwie i pojednać się z ojcem?

Starzy i nowi bohaterowie

W tym samym czasie do kancelarii Żelazny&McVay zgłasza się para, która twierdzi, że zatrzymany pod zarzutem próby zamachu terrorystycznego młody mężczyzna to ich zaginiony przed laty w Egipcie, adoptowany syn. Rodzice są przekonani o niewinności Przemka. Chcą, by obroną zajęła się Joanna Chyłka. Prawniczka zgadza się bez wahania. Sprawa przede wszystkim zyskuje rozgłos w mediach, dodatkowo będzie to niepowtarzalna okazja, by przede wszystkim zmierzyć się na sali sądowej ze sławnym prokuratorem – Paderbornem i wrócić na sam szczyt.

chyłka inwiligacja
Fot. Player

W kolejnej odsłonie produkcji Chyłka, pod wpływem manipulacji Langera, zostanie zmuszona, by skonfrontować się przede wszystkim z ojcem. Mimo wielu lat, które upłynęły od tragicznych wydarzeń opisanych w cymelium nigdy nie zdołała naprawić z nim relacji. W jej życiu osobistym zajdzie nieoczekiwana zmiana. Wiadomość, którą otrzyma, zmusi ją przede wszystkim do rezygnacji z ulubionych nawyków i przyzwyczajeń. Czy sprosta nowemu wyzwaniu? Jak poradzi sobie ze świadomością, że przede wszystkim jej życie nigdy już nie będzie takie samo?

Aktorzy i twórcy

W czwartym sezonie w obsadzie ponownie znaleźli się Magdalena Cielecka (Joanna Chyłka), Filip Pławiak (Kordian „Zordon” Oryński), Jakub Gierszał (Piotr Langer junior), Piotr Żurawski („Kormak”), Ireneusz Czop (Szczerbiński), Szymon Bobrowski (Artur Żelazny), Olga Bołądź (Magda), Jerzy Schejbal (Obertał). Dołączą do nich również Nikodem Rozbicki (Fahad), Szymon Piotr Warszawski (Olgierd Paderborn), Cezary Pazura (Feliks), Jacek Poniedziałek (Messer).

Producentką serialu z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym Aktiv Media – Violetta Furmaniuk-Zaorska. Za scenariusz odpowiadają Justyna Stefaniak oraz Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk. Autorem zdjęć jest Mateusz Wichłacz oraz Jakub Czerwiński, Anna Rzepka i Jakub Stolecki. Scenografię przygotowuje Aleksandra Kierzkowska, kostiumy – Agnieszka Werner-Szyrle. Kierownikiem produkcji jest Agnieszka Knysak-Sandecka. Reżyseruje Łukasz Palkowski oraz Marek Wróbel.

Nowa Chyłka w sześciu odsłonach

Pierwszy i drugi odcinek czwartego sezonu zostaną udostępnione już 23 lutego, kolejne w tygodniowych odstępach. Całość będzie składała się z sześciu odcinków.

Trzy sezony serialu: „Chyłka-Zaginięcie”, „Chyłka-Kasacja”, Chyłka-Rewizja” są dostępne w całości w serwisie Player.

Na koniec warto wspomnieć, że w księgarniach dostępna jest książka Remigiusz Mroza, na podstawie której powstał czwarty sezon serialu Chyłka.

Player Original to produkcje własne Playera, realizowane specjalnie na zamówienie serwisu i dostępne ekskluzywnie w Playerze. Do tej pory w bibliotece znalazły się: seria „Chyłka”, „Szadź”, „Top Model. Front Row”, „Fame czy Shame”, „Żywioły Saszy – Ogień” i „Nieobecni”.

 

Źródło: mat. prasowa Player

Fot. Player