Mamy dobrą wiadomość dla fanów serialu „Nieobecni”! Premiera drugiego sezonu produkcji Player Original już 10 maja tylko w Playerze.

Serial Nieobecni w Playerze

Czy wiesz, że każdego roku w Polsce znika bez śladu ok. 18 tysięcy osób? To tak jakby z mapy kraju zniknęło całe miasto. Serial „Nieobecni” skradł serca użytkowników Playera głównie za sprawą wciągającej fabuły z wątkiem kryminalnym w tle. Ponadto jest już data premiery drugiego sezonu! Odsłona jednej z najpopularniejszych produkcji Player Original zadebiutuje na platformie player.pl już we wtorek 10 maja.  

Nasi użytkownicy pokochali „Nieobecnych” już od dnia premiery. Finał, który pokazaliśmy prawie półtora roku temu, pozostawił fanów z niedosytem i pytaniami, na które w pierwszym sezonie nie było odpowiedzi. Od tego czasu nasi użytkownicy nieustannie dopytują o powrót bohaterów, którzy poruszyli ich serca. Wychodząc, więc naprzeciw prośbom, postanowiliśmy przyśpieszyć emisję nowych odcinków o kilka tygodni. Wierzę, że dalsze losy Mili, Filipa, a także reaktywowana sprawa zaginięcia córki Elżbiety Zawady ponownie dostarczą niezapomnianych emocji. – tłumaczy Maciej Gozdowski, szef serwisu player.pl

Nieobecni 2
materiały prasowe TVN Grupa Discovery

Premiera serialu Nieobecni 2

W drugiej odsłonie „Nieobecnych” fani Playera podążą za historią Elżbiety Zawady (Danuta Stenka), która żyje niegasnącą nadzieją odnalezienia swojej córki Kasi. 17-letnia wówczas dziewczyna zniknęła nagle w tajemniczych okolicznościach. Prowadzone przed laty śledztwo okazało się bezskuteczne. Teraz – 15 lat później – pojawia się pierwszy znaczący trop, a wznowiona sprawa może ujawnić największą tajemnicę głównej bohaterki drugiego sezonu, Elżbiety.  

Co naprawdę wydarzyło się przed laty? Czy Zawada znajdzie odpowiedzi na nurtujące ją pytania i w końcu odzyska utracony spokój? W tych trudnych momentach szefową Centrum Poszukiwania Osób Zaginionych wesprze najlepszy pracownik i bratanek, podkomisarz Filip Zachara (Piotr Głowacki). Pracując nad kolejnym – tym razem bardzo osobistym – śledztwem, policjant będzie musiał nie tylko zmierzyć się z emocjami zrozpaczonej Elżbiety, ale także z własnymi. A te, za sprawą relacji z Milą, zaczną mu się wymykać spod kontroli. Nieoczekiwanie to właśnie jego partnerka, podążając za swoją intuicją, dotrze do ważnych dla sprawy faktów. Jednocześnie trafi w sam środek dramatu, ściągając na siebie niebezpieczeństwo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Platforma VOD (@player.pl)

Na ekrany powracają: Danuta Stenka, Justyna Wasilewska, Piotr Głowacki oraz gościnnie Zbigniew Stryj. W premierowych odcinkach dołączą do nich m.in.: Karolina Gruszka, Eliza Rycembel, Cezary Łukaszewicz, Krzysztof Zawadzki, Kazik Mazur, Marcin Czarnik, Magdalena Czerwińska, Maciej Mikołajczyk, Konrad Eleryk, Marcin Januszkiewicz oraz Aleksy Komorowski.

Nieobecni” to serial produkcji Player Original od początku rozwijany przez Zespół Produkcji Fabularnej TVN Grupa Discovery, który nadzoruje Marta Grela-Gorostiza. Pomysłodawczynią serialu jest Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz. Natomiast autorami scenariusza są: Dana Łukasińska (główna scenarzystka), Tomasz Titkow oraz Monika Trzósło. Serial reżyserują Anna Kazejak (1-5) oraz Adrian Panek (6-10). Natomiast autorem zdjęć jest Jakub Stolecki.  Za scenografię odpowiada Magda Widelska-Władyka, za kostiumy Katarzyna Baran oraz Anna Domańska, zaś za charakteryzację Malwina Musialska-Paszkiewicz. 

#BetterSidePOLECA

Jeśli jeszcze nie miałaś/eś okazji obejrzeć pierwszego sezonu serialu “Nieobecni”, to czas najwyższy nadrobić zaległości! Jeśli szukasz serialu, który wciągnie Cię już od pierwszego odcinka, to zdecydowanie polecamy serial “Nieobecni”. Pierwszy sezon serialu dostępny jest w Playerze.

Zainteresował Cię ten artykuł? Sprawdź inne polecane przez nas seriale: