W klubach fitness należących do sieci Zdrofit pilotażowo zostały wprowadzone do grafików nowe, autorskie treningi. Zdrofit Power i Zdrofit Harmony odbywają się już w kilku wybranych klubach warszawskich. Docelowo pojawią się w ofercie całej sieci. Próbowaliście?

Nowości od Zdrofit

Zdrofit Power i Zdrofit Harmony to dwie, z jednej strony przeciwstawne, z drugiej uzupełniające się propozycje treningowe, które pozwalają na dobór zajęć pod kątem potrzeb i możliwości klubowicza, a także jego nastroju. Zajęciu mają na celu realizację  kompleksowego podejścia do aktywności.

– Do pracy nad treningami zaangażowaliśmy wspaniałych instruktorów i szkoleniowców od wielu lat związanych z marką Zdrofit. Ludzi, którzy w ten projekt włożyli nie tylko wiedzę merytoryczną, ale również pasję i serce. Zdrofit Harmony i Zdrofit Power są to treningi, w które zdecydowanie wierzymy i mamy nadzieję, że Klienci je docenią  – powiedziała Anna Łazicka, manager sieci ds. zajęć grupowych.

Zdrofit Harmony  jest dedykowany osobom, które szukają harmonii w codziennym życiu, mają stresującą pracę, bądź po prostu potrzebują spokojnych zajęć, które pozwolą ciału odprężyć się, a umysłowi odpocząć. Natomiast Zdrofit Power to trening bardzo dynamiczny, podczas którego ciało jest poddawane różnorodnym bodźcom. Jest to propozycja dla osób, które szukają energetycznych rozwiązań i lubią mocniejszy wycisk.

Postaw Zdro Przed Fit

Obydwa autorskie treningi są konsekwentnie utrzymane w duchu kampanii marki pod hasłem „Postaw Zdro Przed Fit”. Priorytetem w metodyce treningowej jest poprawność wykonywanych ćwiczeń, a odpowiednio przygotowane sekwencje sprawiają, że trening jest kompleksowy. Obydwie propozycje bazują na różnych technikach i metodach treningowych.

Kolorystyka i elementy graficzne związane z komunikacją promocji nowych treningów zostały dobrane w nawiązaniu do kolorów ziemi i natury, ponieważ treningi oparte są na ćwiczeniach bazujących na naturalnych ruchach, w zgodzie z potrzebami ludzkiego ciała. Każdy człowiek potrzebuje czasami mocnej wymagającej aktywności, a czasami wyciszenia i spokojnej, świadomej pracy z ciałem przynoszącej ukojenie.

o Zdrofit

Sieć klubów Zdrofit Fitness Klub powstała jako mała rodzinna firma w 2005 roku. Od początku jej głównym celem było pokazanie innym, jak ważna jest dla zdrowia aktywność fizyczna oraz zdrowy styl życia. Aktualnie sieć tworzy 61 klubów. Do końca 2019 roku przybędzie aż siedem nowych lokalizacji.

Informacja prasowa

Zobacz koniecznie:

Nowy klub Zdrofit w Ursusie
Nowy klub Zdrofit w Ursusie