Nietuzinkowy koncept klubu fitness już wkrótce zostanie wprowadzony do centrum handlowego Stary Browar w Poznaniu. Trwa urządzanie wnętrza, które wypełni połączenie nowoczesnego sprzętu z… designerskimi meblami. Industrialna aranżacja robi wrażenie! 

Z artykułu dowiesz się:

  • Nowy klub w Starym Browarze w Poznaniu – szczegóły otwarcia
  • Harder w Poznaniu – kiedy otwarcie?
  • Jak będzie wyglądał nowy klub fitness ?
Czas czytania: 2 minuty

Nowy klub w Starym Browarze w Poznaniu

Klub Harder w Starym Browarze w Poznaniu będzie miał powierzchnię 560 mkw. Butikowa siłownia z autorskim programem ćwiczeń i ofertą treningów personalnych dla małych grup została stworzona z myślą o osobach ceniących czas i efektywność, a także dla tych którzy chcą się spocić i pokonywać kolejne etapy walki z ciałem dla holistycznego zdrowia psychofizycznego.

Marka powstała zaledwie rok temu, wprowadzając na polski rynek unikalny koncept. Przede wszystkim kluby Harder wyróżnia kameralność. Strefa VIP i zajęcia z trenerem personalnym są dostępne tylko dla 150 członków. Limitowana liczba karnetów przekłada się na większy komfort ćwiczącym. 

Z klubu mogą także korzystać posiadacze kart Multisport, FitProfit oraz OK System. Jednak w ograniczonym zakresie. Przyszli klienci klubu już teraz mogą kupić karnet, a także odebrać trzy sesje treningowe na start. Trwa przedsprzedaż karnetów.

Zobacz także: Debiut Just GYM w stolicy

Harder w Poznaniu – kiedy otwarcie?

Obecnie trwają prace wykończeniowe, które już wkrótce mają dobiec końca. Otwarcie klubu w Starym Browarze zaplanowano na lipiec 2019 r. Przez całe lato instruktorzy klubu będą prowadzić otwarte treningi w parku Starego Browaru. We wtorki odbywać będą się między innymi  zajęcia jogi. Klub w Starym Browarze będzie piątą lokalizacją sieci.

Jak będzie wyglądał nowy klub fitness ?

Aranżacja klubu Harder przypomina nowoczesny klub muzyczny. Wnętrza wyróżnia interesujący design. Industrialne przestrzenie wypełniają nie tylko urządzenia sportowe, ale także designerskie meble w kolorach stalowej szarości i energetycznej żółci, nawiązującej do złotego logo marki.