Znamy nowego najemcę lokalu centrum handlowego M1 w Poznaniu. Sieć Just GYM otwiera swój pierwszy klub fitness w Poznaniu. Otwarcie nowego Just GYM zaplanowano na 17 maja 2019 roku, więc już jutro będziecie mogli wykonać trening w poznańskiej lokalizacji sieci.

Just GYM w poznańskim M1

Sieć automatycznych klubów fitness Just GYM obecna jest już w Płocku, Elblągu, Radomiu, Krakowie, Olsztynie, w Zabrzu i Lublinie. Teraz przyszedł czas na Poznań, czyli miasto będące siedzibą biura Just GYM. Przy ulicy Szwajcarskiej 14 zostanie otwarta ósma lokalizacja sieci Just GYM. Klub zlokalizowany jest w Centrum Handlowym M1 na poznańskim Franowie. Just GYM zajął tam powierzchnię prawie 2000 m2. To pierwszy klub należący do sieci w województwie wielkopolskim.

Klub został zaprojektowany z myślą o uczestnikach zajęć grupowych takich jak Just TBC, Just JUMP, Just TABATA, Just STRETCH czy Just FITBALL, a także dla klubowiczów zainteresowanych strefą funkcjonalną i strefą Just HIIT. W Just GYM w Poznaniu będziecie mogli skorzystać z ponad 200 maszyn cardio, stosowych i siłowych oraz strefy treningu funkcjonalnego. To pierwszy klub wyposażony w najnowszą bieżnię SKILLRUN marki Technogym.

Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe

o Just GYM

Just GYM to ogólnopolska sieć automatycznych klubów fitness otwartych 24/7/365 dni w roku. Każdy klub zbudowany jest z 12  stref łączących się w jednolitą całość przy próbie zachowania maksymalnej swobody open space. Spółka rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku.

Przypomnijmy, że wraz z początkiem marca sieć otworzyła nowy klub w Lublinie w przebudowanym Centrum Handlowym Tatary przy ul. Mełgiewskiej 2A. Just GYM zajął tam podobną powierzchnię (blisko 2 tys. mkw). To pierwszy klub otwarty w województwie lubelskim. Obecnie spółka szykuje się do otwarcia kolejnych punktów m.in. we Wrocławiu i w centrum handlowym Solaris Center w Opolu, gdzie zajmie  ponad 1,6 tys. m2.

Informacja prasowa