Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN poszukuje wolontariuszy i wolontariuszek do współpracy przy organizacji akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile. To już 10. akcja zorganizowana z okazji rocznicy powstania w getcie warszawskim. Czas na zgłoszenie masz tylko do 20 lutego, więc spiesz się!

Zostań wolontariuszem akcji Żonkile

Już po raz dziesiąty, w rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim Muzeum Historii Żydów Polskich zaprasza do udziału w akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile. Wolontariusze, którzy zgłoszą się do udziału już 19 kwietnia 2022 r. na warszawskich ulicach będą wręczali przechodniom papierowe żonkile. Celem akcji jest pozostawienie w świadomości jak największej ilości osób wspomnienia o tym, co wydarzyło się 19 kwietnia 1943 roku w Warszawie.

Warto zauważyć, że przed wydarzeniem #akcjaŻonkile wolontariusz ma możliwość udziału w interesujących wydarzeniach. W tym w warsztatach komunikacyjnych, specjalnie przygotowanych wykładach, a także spacerach edukacyjnych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Muzeum POLIN (@polinmuseum)

Jak zostać wolontariuszem / wolontariuszką?

Jeśli chcesz wziąć udział w rekrutacji wystarczy, że wypełnisz formularz. Czas na zostawienie zgłoszenia masz tylko do 20 lutego, więc spiesz się! Organizator odezwie się do Ciebie i zaprosi na spotkanie w formie online.

Dołącz do zespołu wolontariuszy i wolontariuszek akcji Żonkile, z okazji 79. rocznicy powstania w getcie warszawskim. Tutaj znajdziesz więcej szczegółów dotyczących tej wyjątkowej akcji: “Zostań wolontariuszem / wolontariuszką akcji Żonkile”.

źródło: inf. prasowa muzeum POLIN | fot. mat. prasowe POLIN

Zainteresował Cię ten artykuł? Zobacz też inne materiały na naszej stronie:

agencja marketingowa