Film Teściowie prosto po kinowej premierze trafił na mniejsze ekrany. Od 24 grudnia użytkownicy Playera, najbardziej angażującego serwisu VOD w Polsce, mogą “zaprosić do siebie Teściów na święta”! Jeśli zastanawiacie się, jak spędzić wieczór po wigilijnym wieczorze, to odpalajcie Playera i koniecznie zobaczcie tę szaloną komedię!

Kinowy hit w Playerze

Player po raz kolejny nie zwalnia tempa i na koniec roku przygotowuje niespodzianki dla swoich użytkowników! Jedną z nich jest film Teściowie, który niespełna trzy miesiące po premierze w polskich kinach, trafił na platformę streamingową. Od 24 grudnia, czyli dokładnie w Wigilię użytkownicy Playera obejrzą szaloną komedię NIEromantyczną Teściowie. Warto zauważyć, że tytuł jest dostępny już w najtańszych pakietach podstawowych. To debiut fabularny Jakuba Michalczuka zrealizowany we współpracy Akson Studio z Next Film.

Teściowie film Michalczuka

Teściowie to szalona opowieść o tym, co się może wydarzyć, gdy puszczają nerwy. Co więcej to nie jest kolejna komedia romantyczna, a film o konfrontacji dwóch światów, która doprowadzi do łez nie tylko bywalców wesel.  Czy wesele po odwołanym ślubie to przepis na katastrofę? Owszem. I to jaką! Dwie rodziny różni wszystko – pochodzenie, status, zawartość portfela, gust. Rodzice pana młodego (Maja Ostaszewska i Marcin Dorociński) i panny młodej (Izabela Kuna i Adam Woronowicz) początkowo są w szoku. Co takiego się stało? Kto zawinił? Co z weselem? Czy witać gości? Grać muzykę? Polewać wódkę? Kto pokroi tort? Od słowa do słowa uprzejme uśmiechy zamieniają się w publiczne pranie brudów. Aż wreszcie wybucha prawdziwa bomba… A tymczasem, wesele rozkręca się w szaloną imprezę. I nikomu nie przeszkadza brak młodej pary.

 W „Teściach” zainteresował mnie genialny scenariusz Marka Modzelewskiego, wspaniała obsada, reżyser Kuba Michalczuk,  operator Michał Englert i ekipa, wymarzona – mówi Izabela Kuna.

Teściowie obsada filmu

W obsadzie filmu Teściowie znaleźli się Maja Ostaszewska („Klangor”, „Magnezja”, „(Nie)znajomi”), Marcin Dorociński („Pitbull. Ostatni pies”, „Gambit królowej”, „Róża”, „Jack Strong”), Izabela Kuna („Nieobecni”, „Polot”, „Lejdis”), Adam Woronowicz („Mayday”, „Diagnoza”, „Kamerdyner”). Tytuł Teściowie został okrzyknięty jedną z najlepszych premier 2021 r. Zobaczcie oficjalny zwiastun, a w serwisie Player.pl możecie obejrzeć film.