Kontynuacja kultowego filmu “Seks w wielkim mieście” powraca! Zobaczcie, co wiemy na temat nowej produkcji i koniecznie zobaczcie oficjalny zwiastun serialu. Premiera już wkrótce! Serial znajduje się na jesiennej liście premier HBO Max.

Nowy “Seks w wielkim mieście”

“I tak po prostu!”, bo pod takim tytułem zobaczymy bohaterki filmu “Seks w wielkim mieście” to pełnoprawna produkcja HBO Max. Na podstawie pierwszych teaserów oraz zdjęć z planu, na których widzimy życie głównych bohaterek w 2021 roku możemy przypuszczać, że wiele się u nich zmieniło. Wciąż mieszkają w Nowym Jorku, a w serialu zobaczymy wątek koronawirusa. Czy jednak Mr. Big i Carrie Bradshaw wciąż będą razem? Co się stało z Samanthą? Czy to na jej pogrzebie pojawią się bohaterowie?

Jak na razie Sarah Jessica Parker, odtwórczyni jednej z głównych ról w filmie “Seks w wielkim mieście” co jakiś czas dzieli się kadrami z filmu ze swoimi obserwatorami na Instagramie.. Zdjęcie, na którym Mr.Big całuje Carrie wywołało spore spekulacje i pozwoliło myśleć, że para jest wciąż ze sobą.  Jednak według podejrzeń fanów filmu, nic bardziej mylnego! Serce Carrie znów będzie rozdarte… tym razem między dwoma mężczyznami. Wiadomo, że w serialu powróci zarówno Chris Noth jako Mr. Big oraz John Corbett w roli Aidana. Niestety, jak czytamy w sieci Carrie i Mr. Big wezmą rozwód, a za prawdopodobne przyczyny podawane są problemy finansowe mężczyzny.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez SJP (@sarahjessicaparker)

“I tak po prostu!” obsada

W kontynuacji “Seksu w wielkim mieście” zobaczymy Sarah Jessica Parker, Cynthię Nixon i Kristin Davis, które ponownie wcielą się w postacie Carrie, Mirandy i Charlotte. Oprócz trójki odtwórczyń głównych ról w “I tak po prostu” wystąpią m.in. Chris Noth, Mario Cantone, David Eigenberg, Evan Handler, Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker, Karen Pittman, Isaac Cole Powell, Brenda Vaccaro, Christopher Jackson i Sara Ramírez. W serialu powróci również zmarły niedawno Willie Garson jako Stanford.

Jak donosi serwis DailyMail Samantha, której na pewno nie zobaczymy w nowych odcinkach, prawdopodobnie wróci w drugim sezonie. Warto zauważyć, że jesteśmy przed premierą produkcji, a już słychać głosy o kontynuacji. Czy serial okaże się tak kultową produkcją, jak obie części filmu? Zobaczymy! My nie możemy się już doczekać.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez SJP (@sarahjessicaparker)

 

“Seks w wielkim mieście” kiedy premiera?

Na początku mówiono o tym, że kontynuacja kultowego filmu ujrzy światło dzienne dopiero w 2022 roku. Premiera produkcji została zaplanowana nieco wcześniej, więc 9 grudnia równolegle za Oceanem i w Polsce będziemy mogli obejrzeć aż dwa odcinki serialu, a następne będą pojawiać się po jednym w kolejne czwartki. Produkcja zapowiedziała, że sezon będzie miał 10 odcinków, natomiast do sieci trafił już pełen oficjalny zwiastun „And Just Like That”. Jak czytamy w opisie trailera, który 12 listopada stacja zamieściła na swoim kanale na YouTube: Nowy rozdział przełomowego serialu HBO”. Sami zobaczcie!

 

fot. Instagram @sarahjessicaparker