Pogoda w majówkę, jak zwykle nie rozpieszcza. Jak zorganizować kilka wolnych, majowych dni, aby spędzić ten czas przyjemnie? Przygotowaliśmy dla Was listę najciekawszych tytułów, przy których będziecie śmiali się do łez, poczujecie dreszczyk emocji, a czasem nawet wzruszycie. Oto pięć seriali, które warto zobaczyć!

Majówka w domu

Rząd zaczyna znosić obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, więc prawdopodobnie po majówce zaczniemy wracać „do normalności”. Stopniowo zaczną się jednodniowe wycieczki za miasto, wyjazdy weekendowe oraz podróże w odległe zakątki świata. Nie wiemy, jak Wy, ale my właśnie za wyjazdami tęsknimy najbardziej. Jednak nadmiar czasu wolnego sprawia, że nadrabiamy oglądanie dobrych seriali i czytanie świetnych książek, które możemy Wam polecić.

Najlepsze seriale

Jeśli podobnie, jak my spędzacie majówkę w domu, sięgnijcie po dobry, wciągający serial. Czy to w dresie z kubkiem kawy i kociakiem, czy z całą rodziną lub z partnerem po eleganckiej, domowej kolacji. Oto nasz TOP ranking pięciu najfajniejszych tytułów seriali, które polecamy Wam zobaczyć.

Chyłka Inwigilacja

chyłka inwigilacja
Fot. Biuro Prasowe TVN | Player

Czwarty sezon serialu, będącego ekranizacją prozy Remigiusza Mroza, to kolejna pełna akcji i niespodziewanych wydarzeń historia mecenas Joanny Chyłki, która podejmuje się spraw z góry przesądzonych, jako niemożliwe do wygrania. Magdalena Cielecka w roli Chyłki, jak zwykle niesamowita. Dialogi doskonale rozpisane. Trzyma w napięciu i zapewnia dreszczyk grozy. Choć nie tak mroczna, jak poprzedni sezon, jednak zdecydowanie przyjemniej oglądać Chyłkę, która pod przymusem pewnych wydarzeń wychodzi z nałogu.

Przeczytaj więcej: https://better-side.com/2021/02/19/chylka-nowy-sezon-inwigilacja/

Nieobecni

nieobecni
Fot. Biuro Prasowe TVN | Player

W Polsce, co roku znika bez śladu około 20 tys. osób. Zainspirowani najgłośniejszymi zaginięciami ostatnich lat twórcy „Nieobecnych” postanowili je opowiedzieć. Trzymająca w napięciu historia, która może spotkać każdego z nas. Piotr Głowacki w roli antypatycznego, wycofanego introwertyka, komisarza Zachary i Justyna Wasilewska w roli Mili Gajdy, której przyszło zmierzyć się z zaginięciem rodziny. Polski serial kryminalno-obyczajowy trzyma w napięciu, budzi empatię i daje do myślenia. Świetny!

Przeczytaj więcej: https://better-side.com/2021/02/10/nieobecni-rodzinne-tajemnice-i-pasjonujace-sledztwo/

Szadź

Siedmioodcinkowy thriller z wątkiem kryminalnym w tle. Zagadką nie jest tożsamość mordercy, ale motywy jego działania. Każdy odcinek odkrywa przed widzami część prawdy o tym, co łączy komisarz Polkowską (Aleksandra Popławska) z Piotrem Wolnickim (Maciej Stuhr), religioznawcą, pozornie wzorowym mężem i ojcem, który w okrutny sposób pozbawia życia młode kobiety. Premiera drugiego sezonu serialu już 11 maja. Nie możemy się doczekać!

Ślepnąc od świateł

Serial HBO, który powstał na podstawie powieści Jakuba Żulczyka. Prezentuje mroczną, ciemną stronę Warszawy. Święta Bożego Narodzenia to prawdziwe żniwa dla Kuby, handlarza narkotyków zaopatrującego warszawskich polityków, celebrytów, gwiazdy muzyki i wielu zamożnych klientów. Kuba wie o swoich nabywcach prawie wszystko, ale sam pozostaje bardzo skryty. Świetna gra aktorska Kamila Nożyńskiego. W obsadzie serialu możemy zobaczyć również Jana Frycza, Janusza Chabiora, Roberta Więckiewcza i Cezarego Pazurę.

Przyjaciele

Komedia o losach sześciorga przyjaciół z Nowego Jorku skradła serce widzom na całym świecie. 236 odcinków nakręcono w 1994 roku w studio Warner Bros Television w Burbank w Kalifornii. W obsadzie kultowego serialu możemy zobaczyć Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer ale także inne gwiazdy, np. Brada Pitta.

Wszystkie wymienione w artykule tytuły dostępne są w serwisie Player.

Better Side Poleca 

Zdjęcie główne: Photo by Petter Lagson on Unsplash