Zostawcie za sobą 2020 rok i w 2021 zadbajcie o relacje przez zabawy, nie tylko z najbliższymi, ale również ze sobą. W nowym roku postawcie na ukochanie i troskę o samych siebie. 

Róbcie to spokojnie, krok po kroku i bez zbędnego spinania się twardymi noworocznymi postanowieniami. Niech początek roku, spędzony w domach, stanie się wyjątkowym czasem dla każdego z Was. Polska firma kosmetyczna YOPE znów organizuje świetną akcję, do której my też Was namawiamy. Ferie z YOPE trwają do końca stycznia i wypełnione są rozpieszczającymi ciało i umysł aktywnościami, dostępnymi online. Do zabawy organizatorzy i ich goście zapraszają dzieci i dorosłych, a najlepiej będzie, gdy weźmiecie w nich udział razem. To świetny sposób na spędzenie czasu w domu z dziećmi.

Sprawdź, co się już działo

Oto zabawy, które już się odbyły i nadal można je obejrzeć na instagramowym profilu Yope:

zabawyMEDYTACJA z Vijaya Kumarem – hinduskim nauczycielem, czyli powrót do korzeni bliskości do siebie, emocji i relacji. Spróbujcie się wyciszyć, znaleźć w sobie spokój i chwilę oddechu. Na dobry początek 2021!

EKSPERYMENTY Z DZIEĆMI – niech Wasze domy zamienią się w laboratoria chemiczne! Ewelina z Mammy lab jest z wykształcenia chemiczką i na swoim blogu popularyzuje naukę w przystępny dla dzieciaków sposób. W trakcie zajęć pokaże jak w prosty i kreatywny sposób bawić się tym, co już mamy pod ręką, a wspólnie zrobiony slime ujawni tajemnice tej fascynującej dla dzieciaków materii!

ODZYSKAJ PRZESTRZEŃ Z ARCHITEKT PORZĄDKU – mało czynności daje taką satysfakcję i porządek w głowie jak… uporządkowanie przestrzeni wokół siebie! Dlatego oddajcie się w profesjonalne ręce Architekt Porządku, która stworzyła specjalną domową grę Wszystko w porządku. Dzięki niej z łatwością opanujecie chaos i wciągniecie do sprzątania dzieci!

Zobacz, co przed nami

Oto kalendarz wydarzeń, w których na bieżąco możecie uczestniczyć razem ze swoją rodziną i przyjaciółmi.

15 stycznia – WARSZTATY TIE DYE Z Aga Brwi – jak już ogarniecie szafę, to na pewno znajdziecie jakieś ubrania, które aż się proszą o drugie życie. Z pomocą przyjdzie Aga Brwi, projektantka tkanin, która pokaże, jak barwić koszulki metodą tie dye i ozdobić je przy pomocy szablonów.

22 stycznia – GAGA DANCE  – czyli zupełnie niezwykła metoda na wyrażenie siebie poprzez ruch. To świetny sposób na poznanie swojego ciała, wzmocnienie go, a przede wszystkim na uwolnienie endorfin. Wszystko poprzez instynktowne, dowolne ruchy taneczne. Poprowadzi Was przez nie tancerka, nauczycielka GAGA dance, Gosia Mielech.

zabawy29 stycznia – PROSTA KUCHNIA – jak ugotować coś z niczego? Czyli triki na proste przygotowanie pysznych sezonowych dań – 5 składników dobrej jakości, noże, garnki i… do dzieła!

Wszystkie warsztaty będą pojawiać się na IGTV @YOPE_soap – zaglądajcie i korzystajcie do woli! Na które zimowe rozpieszczanie z YOPE się skusicie?

 

Źródło: mat. prasowe

Ilustracje: Paweł Przybył  ( @pan_siedemzero )