W tym roku Dzień Babci i Dziadka (21 i 22 stycznia) świętujemy na nowych zasadach. Choć bardzo chcielibyśmy ich odwiedzić, to troska o ich zdrowie sprawia, że spotkanie odbędziemy wirtualnie. Prawdziwy będzie jednak słodki upominek, który możemy im wysłać.

Wystarczy wybrać i zamówić pyszny miód w ozdobnym kartoniku, a przesyłka dotrze do Babci i Dziadka na czas. Wyślij słodki prezent z Pasiek Rodziny Sadowskich!

Miód z Pasiek Rodziny Sadowskich to porcja naturalnej słodyczy, która będzie dla Babci i Dziadka wspaniałą niespodzianką. Kartonik z wybranymi miodami to oryginalny upominek, ale także sposób, aby okazać troskę o ukochanych seniorów. Wystarczy skomponować dla nich indywidualne zestawy miodów, a zamawiając je w sklepie internetowym wybrać opcję dostawy bezpośrednio do obdarowanych. Prezenty dotrą bezpiecznie i w samą porę.

Prezent piękny i zdrowy

Niezwykłe połączenia takich smaków jak: miód z imbirem i czosnkiem, miód z miętą, kakao lub maliną oraz pełna finezji estetyka opakowań zachwycają nawet najbardziej wymagających wielbicieli tego słodkiego przysmaku. Ciekawostką są zestawy miodów, które klienci komponują według własnego uznania. Opakowania są niezwykle gustowne i przypominają babcine przetwory i klimat spiżarni z domu Dziadków.

babci

Pojedynczy miód “Dla najsłodszej Babci i najsłodszego Dziadka” w ozdobnym kartoniku. Miody wysokiej jakości są bardzo cenione przez seniorów. Dodane do napojów, jogurtów czy pieczywa są doskonałym uzupełnieniem diety, a przede wszystkim skutecznie wzmacniają odporność.

Drobny upominek na Dzień Babci i Dziadka – podaruj im miód w ekologicznym kartoniku z ozdobną dedykacją i drewnianą łyżeczką.

miód dla babci i dziadka

Zestaw dwóch lub trzech miodów w kartoniku z owijką „ Dla najsłodszej Babci i najsłodszego Dziadka”. Kilka smaków do wyboru to propozycja dla prawdziwych łasuchów. Dziadkowie na pewno dadzą nam znać, jaki smak jest ich ulubiony 🙂

dzień babci miód

Dwa lub trzy miody do wyboru – podaruj Babci lub Dziadkowi ulubione słodkie smaki! A może jeden, podwójny prezent dla Babci i Dziadka? Wybierz odpowiednią owijkę z życzeniami, a całość zostanie zapakowana w słodki zestaw prezentowy.

Duży słoik polskiego miodu na Dzień Babci i Dziadka w wydaniu eko w lnianym, naturalnym worku!

Miód o ulubionym smaku dobierz samodzielnie z listy, a zostanie zapakowany w lniany worek wielorazowego użytku. Do tego drewniana łyżeczka i dedykowane życzenia na ozdobnej zawieszce – dla Babci, dla Dziadka lub dla Babci i Dziadka.

 

 

Pasieki Rodziny Sadowskich to niezwykła marka naturalnych produktów – miodów. Pozyskiwane w harmonii z naturą i dbałością o pszczoły i środowisko miody z Pasieki Sadowskich wyróżniają się nie tylko wspaniałym smakiem, ale także oryginalną estetyką opakowań, która zachwyci nawet najbardziej wymagających konsumentów. Marka Pasieki Rodziny Sadowskich oferuje miody tradycyjne, takie jak: wielokwiatowy, lipowy czy gryczany, lecz to miody z dodatkami sprawiły, że zdobyła serca konsumentów.

Źródło: mat. prasowe