To już tradycja, że w grudniu startuje akcja pomocy na Święta z YOPE. Tak jak w latach ubiegłych, wsparcie trafi do fundacji, stowarzyszeń na rzecz dzieci z domów dziecka, osób starszych i imigrantów.

Kosmetyki i środki czystości YOPE zostaną przekazane dla podopiecznych Fundacji Ocalenie, seniorów w domach opieki społecznej oraz dla dzieci w domach dziecka, opuszczonych oraz tych w rodzinach zastępczych. Wystarczy jeden gest życzliwości, aby pomóc potrzebującym.

Kupując – pomagasz!

Właśnie teraz możesz pomóc w prosty sposób, bez wychodzenia z domu i na czas! Wystarczy, że zrobisz zakupy w sklepie internetowym YOPE. Kup pięć dowolnych produktów na www.yope.me, a szósty zostanie przekazany na rzecz potrzebujących. Wykorzystaj tę moc świątecznych dni – wspólnie z YOPE zrób niezwykle dobry prezent dla Twoich bliskich i wspomóż innych w potrzebie.

Komu YOPE pomaga w tym roku

Fundacja Ocalenie pomaga uchodźcom i uchodźczyniom, imigrantom i imigrantkom, repatriantom i repatriantkom budować nowe, godne życie w Polsce. YOPE wesprze swoimi działaniami klientów Fundacji, przekazując kosmetyki i środki czystości do tzw. Magazinu. W tym nietypowym „sklepie” cudzoziemcy będący w potrzebie nabywają za przyznane im punkty ubrania i produkty podstawowego użytku. W ten sposób ze wsparcia korzysta nawet 200 rodzin miesięcznie. Chcesz także pomóc obcokrajowcom na Święta? Przekaż rzeczy, których już nie potrzebujesz. Skontaktuj się z Fundacją – magazin@ocalenie.org.pl – Twoje wsparcie jest na wagę złota!

YOPE bierze tez udział w akcji Mikołaj dla Seniora. Pachnące kosmetyki trafią w prezencie do osób starszych, przebywających w Domach Opieki Społecznej i Domach Seniora. Dzięki niezwykłej inicjatywnie Roksany i Mateusza Góral „Święty Mikołaj dla Seniora” spełnią się życzenia tych samotnych i często schorowanych potrzebujących. W tym roku ponad 4000 seniorów napisało list do Świętego Mikołaja, a jeszcze więcej Mikołajów spełniło te życzenia! Więcej na www.swietymikolajdlaseniora.pl

YOPE pamięta również o najmłodszych. Dzięki ludziom dobrej woli i za pośrednictwem organizacji pomocowych także w tym roku pachnące podarunki zostaną przekazane dla dzieci w domach dziecka, w rodzinach zastępczych oraz dla tych opuszczonych, czekających na drobny chociaż gest wsparcia i życzliwości. Razem możemy więcej, aby świąteczny czas przyniósł radość każdemu.

 

Źródło: inf. prasowa