Dobra wiadomość dla fanów The Chilling Adventures of Sabrina. Nowy sezon serialu o przygodach nastoletniej czarownicy już dostępny!

Maraton 4. sezonu ulubionego serialu brzmi jak idealne rozwiązanie na spędzenie tegorocznego karnawału w magiczny sposób. Jak stworzyć ikoniczny look głównej bohaterki w domowym zaciszu? Cały sezon ulubionego serialu do obejrzenia w jedną karnawałową noc lub w kilka karnawałowych wieczorów. Czy to przypadek, czy raczej miły podarunek od producentów i Netflixa? W obu przypadkach daje nam to powód do spędzenia karnawałowych wieczorów w iście magicznym stylu. Aby to zrobić, musimy najpierw zadbać o kilka rzeczy.

Czarodziejski klimat w mieszkaniu

Zmodyfikujemy nieco pojęcie romantycznego wieczoru i zamiast stawiać świece na stole, to rozstawimy je po całej powierzchni pokoju (im wyżej, tym lepiej, nie chcemy przecież w emocjach potrącić świeczki) zapewniając przygaszone, klimatyczne światło. Dobrym rozwiązaniem będzie też wykorzystanie światełek choinkowych i rozwieszenie ich dookoła naszej strefy – dla tych bardziej kreatywnych polecamy ozdobić je w kształty gwiazd!

czarownicy

Przekąski z receptury czarownicy

Smakołyki typu finger foods podajemy na drewnianej desce, a przygotowany dip wlewamy do małego kociołka. Wśród gotowych przekąsek i smakołyków dostępnych jest wiele rozwiązań, które sprawdzą się w czarodziejskim klimacie – żelki pająki, brokat jadalny, czy przekąski inspirowane kultowym Harrym Potterem, które podbiły sklepy spożywcze.

Look Sabriny Spellman

Obsadzona w roli głównej Kiernan Shipka była strzałem w dziesiątkę ze strony producentów. Podczas tegorocznego i ubiegłego Halloween Internet zalały zdjęcia osób przebranych za Sabrinę Spellman. Charakterystyczne dla postaci loki zaczesane do tyłu i czarna opaska to jej znak rozpoznawczy. Do utworzenia takiej fryzury użyjemy lokówki Hydraluxe CI89H1 od Remingtona, dzięki której osiągniemy szybkie i trwałe efekty, odporne na zaklęcia! Magicznego blasku dodadzą pielęgnacyjne funkcje urządzenia, zapewniające fryzurze olśniewający look. Całość dopełnimy czarną, jednolitą opaską – i voila!

 

Źródło: mat. prasowe