Boże Narodzenie to szczególny czas, który chcemy spędzić przede wszystkim z bliskimi w wyjątkowy sposób. Zadbajmy o szczegóły, które podkreślą wyjątkową i magiczną aurę świąt.

Szukasz rozwiązań, które zawsze zdadzą egzamin? Eleganckie złoto i klasyczna czerwień to idealne połączenie na Boże Narodzenie, które z pewnością Cię nie zawiedzie! Zobacz inspiracje i aranżacje, które przygotowaliśmy specjalnie na te Święta.

Boże Narodzenie w dobrym stylu

Szukasz pomysłu na odświętną zastawę? Zdecyduj się na tę z motywem zainspirowanym marmurem – jednym z najpopularniejszych wzorów ostatnich lat. Nakrycie stołu dopełnij eleganckim szkłem i sztućcami.

Delikatna forma i złote zdobienia nadadzą niepowtarzalny styl, ale przede wszystkim wykwintności całej kolacji. W takiej oprawie podkreślisz wyjątkowość smaku tradycyjnego barszczu z uszkami czy aromatycznego kompotu z suszu.

Rozsmakuj się w dodatkach

Pamiętaj, że pierwsze skrzypce grają świąteczne dania, na które z utęsknieniem czeka cała rodzina. Podaj je w ceramicznych paterach i misach w kształcie gwiazdki.

Boże

Nie zapomnij o eleganckim nakryciu – idealnie sprawdzi się jasny obrus ze złotymi elementami.


Całość uzupełnij o klimatyczne świece, które dodadzą przede wszystkim blasku wigilijnej kolacji. Na stole nie może zabraknąć świątecznych dekoracji.

Figurka w kształcie renifera czy kula śnieżna myślami zabierze Cię prosto do Laponii – urokliwej krainy Świętego Mikołaja.

Połącz elegancję z klasyką

Boże Narodzenie to czas obdarowywania, miłości i ciepła. Świąteczny klimat i rodzinną atmosferę przede wszystkim podkreślą dodatki w kolorze klasycznej czerwieni. Zadbaj o wygodne poduchy czy przyjemny w dotyku koc właśnie w tym kolorze.

Na choince zawieś przede wszystkim czerwone bombki. Gwarantujemy, że pojedyncze dodatki kontrastujące ze złotymi elementami idealnie uzupełnią stonowaną, elegancką aranżację.

Źródło: mat. prasowe home&you