Premiera drugiego sezonu serialu „Patrol Tatry” realizowanego przez telewizję Fokus TV we współpracy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym już w najbliższą niedzielę, 1 listopada o 15:25.

Pierwszy sezon spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem – serial o Tatrach zyskał wielu fanów. Wszystko wskazuje na to, że serca odbiorców podbije również seria druga. Kolejne odcinki można będzie oglądać co tydzień w niedzielę o godz. 15:25 w telewizji Fokus TV. Tatry nie są tu tylko pięknie sfotografowanym tłem. Realizatorzy pokazują je od wewnątrz. Było to możliwe dzięki twórczemu udziałowi bohaterów filmu: strażników, pracowników i dyrekcji Tatrzańskiego Parku Narodowego. Dzięki tej współpracy można było pokazać pasję i miłość do gór.

Serial opowiada o codziennej służbie strażników Tatrzańskiego Parku Narodowego. Bohaterami są ludzie o niezwykłej sile charakteru, którzy jak nikt inny poznali tajemnice gór i Parku. Jak wygląda ich codzienna praca? Z czym muszą się mierzyć? Oprócz pracowników TPN w serialu pojawią się również ratownicy TOPR-u, właściciele schronisk górskich, taternicy, przyrodnicy. Ludzie, którzy codziennie stawiają czoła najtrudniejszym wyzwaniom, ryzykując życiem i zdrowiem. Każdy odcinek to pełna emocji walka z czasem, z nieokiełznanym żywiołem, a także z własnymi ograniczeniami i strachem.

Niemal cztery miliony turystów odwiedza co roku Tatry. Wydaje się zatem, że wszystkie ścieżki zostały w nim już dawno wydeptane. Tymczasem Tatrzański Park Narodowy kryje wciąż wiele tajemnic, niedostępnych dla turystów. Przede wszystkim dotrzemy z kamerą do miejsc, które odwiedzane są tylko przez strażników Parku. Pokażemy spektakl natury rozgrywający się w polskich Tatrach. Wejdziemy na tatrzańskie szczyty. Przeżyjmy tę niezapomnianą przygodę wspólnie!

Zapowiedź nowego sezonu:

Źródło: inf. prasowa