Wybraliśmy dla Was najciekawsze trendy modowe, jakie proponują projektanci. Codzienne stylizacje możemy podkreślić kilkoma bardzo wyraźnymi elementami.

Klasyczne kroje nigdy się nam nie znudzą, ale możemy je ożywić ciekawym doborem kolorów.

Kolorowe garnitury

Chętnie wybierany przez kobiety strój do pracy zyskuje w tym sezonie nową odsłonę. Wybierzmy kolory inne niż tradycyjnie kojarzące się z tym kompletem. Już nie czerń, szarość czy granat, ale czerwień, błękit, róż czy żółć będą tym razem rządzić.

Photo by BRDNK Vision/Unsplash

Kolory ziemi

Ten trend utrzymuje się od kilku sezonów: całość stylizacji utrzymana w różnych odcieniach beżu czy brązu. Są niezwykle twarzowe, pasują do niemal każdej cery, kojarzą się z ekologią i bliskością natury. Otulmy się zatem beżowym obszernym płaszczem założonym na piękny golf czy marynarkę w kolorze écru.

                                                                                    Photo by Gustavo Fring/Pexels

Błękit i beż

Wraca w tym sezonie jedno z naszych ulubionych połączeń kolorystycznych. Kolory nieba i ziemi to znów nawiązanie do wszelkiego rodzaju trendów eco. Jest to połączenie niezwykle lubiane w modzie casualowej, w codziennych stylizacjach do pracy, ale też chętnie wybierane w czasie wolnym od pracy.

                                                                                Photo by Natalie/Pexels

Hit sezonu – żółty płaszcz maxi

Nie sposób na ulicy przeoczyć kobietę ubraną w taki płaszcz. Kolorystyka, od cytrynowej żółci do miodowego złota będzie tu sprzymierzeńcem dla wysokiej i smukłej sylwetki. Pojęcie płaszcza jest w tym momencie bardzo szerokie: od obszernego trenczu aż po puchową kurtkę. Taki element rozjaśni najsmutniejsze jesienne i zimowe dni.

                                                                                    Photo by Jaysen Scott/Pexels

Tygrysie paski

Każdy sezon ma swój ulubiony zwierzęcy motyw. Tym razem projektanci proponują paski tygrysa. Świetnie będą pasowały kolorystycznie i stylistycznie do wyżej wspomnianych trendów. Dodadzą pazura każdej naszej jesienno-zimowej stylizacji, zwrócą uwagę i zapadną w pamięć. Może zostaną z nami na dłużej niż tylko na jeden sezon.

Wskazówki projektantów na zbliżający się jesienno-zimowy sezon są jednoznaczne: jak najwięcej natury, ciepłych kolorów, klasycznych fasonów, a przede wszystkim uśmiechu i pogody ducha!

 

Title photo by Dana Tentis/Pexels