Żadne spojrzenie nie jest kompletne bez ładnych ust. Odpowiednio dobrana szminka to “wisienka na torcie” całego makijażu.

Każda szanująca się, kosmetyczna firma makijażowa ma w swojej ofercie pomadki do ust, ale Rendez-Vous opracowana w firmowym laboratorium VIPERA nie jest zwyczajną szminką. To rynkowy unikat. Kreuje zawsze twarzową, piękną i niebywale trwałą barwę na wargach, o zróżnicowanej intensywności i tonacji. Nie widać szminki, ale widać piękny kolor na nawilżonych, jędrnych wargach! Po nałożeniu jednej z sześciu propozycji Rendez-Vous , wyłania się urzekający odcień na ustach, który nie jest zgodny z kolorem sztyftu, ale jest zachwycający. Wargi samoistnie wyzwalają barwę bujnych płatków róży, czasami fuksji, połączoną z morelą, o różnym stopniu nasycenia, zależnie od wybranego sztyftu.

Nasz organizm sam wybiera kolor

Rządzi nasz organizm, dobierając najbardziej twarzowy odcień dla naszej urody. Parametr pH (wskaźnik kwasowości bądź zasadowości) zdecyduje, który odcień ust jest dla naszej urody najlepszy. Dzięki temu możemy doświadczyć przygody z uwodzicielską barwą naszych ust, która trwa, nie zanika, mimo oblizywania warg, jedzenia i picia.
Większość z nas potrzebuje makijażu do pracy, od poniedziałku do piątku. Nie lubimy rozpraszać się na makijażowe poprawki w ciągu dnia, gdy zajmujemy się nauką, wykonywaniem obowiązków, działaniem, a tu – przez cały dzień mamy piękny, lekki, naturalny kolor, który nas cieszy i wzmacnia nasze dowartościowanie.

Szminka Rendez-Vous czasami pełni rolę bazowej, gdy nakładamy na nią dowolny rodzaj i odcień innej pomadki o słabszej trwałości. Mimo, że ta wierzchnia zaniknie, bazowa pozostanie, gwarantując nam dużo wdzięku i szyku.

 

Naturalne składniki

Mieszanka naturalnych składników oprócz wyczarowywania indywidualnego koloru, nawilża i wspomaga miękkość i jędrność ust. Nie lepiąca się, odporna na rozmazywanie lekka formuła Rendez-Vous, długotrwale barwiąc powabnym odcieniem, świetnie nadaje się na plażę i w czasie uprawiania sportów, na każdą pogodę i porę roku.

 

 

 

 

Źródło: informacja prasowa / Vipera

Dziękujemy firmie VIPERA za udostępnienie zdjęć.