Kiedy mglista aura końca listopada ustępuje miejsca pierwszym grudniowym mrozom, nasz wzrok podąża za barwami, które otulają ciepłem i dodają wnętrzom przytulnego wykończenia. Dekorowanie domu przed Świętami Bożego Narodzenia to dla wielu niezwykle przyjemny moment w roku. Jeśli już szukacie pięknych, oryginalnych ozdób, które dodadzą Waszym wnętrzom odrobiny zimowej magii, koniecznie sprawdźcie zebrane propozycje!

Świąteczna aranżacja domu

Zanim zdecydujemy się na motyw przewodni świątecznych dekoracji, warto zastanowić się nad dominującym kolorem. Połączenie burgundowej czerwieni i złota to klasyka. W 2021 roku wiodącym połączeniem kolorystycznym jest szmaragdowa zieleń w duecie z eleganckim zlotem, które sprawia, że wnętrze nabiera elegancji. Sami zobaczcie te obłędne dekoracje świąteczne!

dekoracje świąteczne
Home&You kolekcja Last Christmas

Połączenie szmaragdowej zieleni oraz eleganckiego złota wciąż jest na czasie, a dodatki w tych kolorach z pewnością dodadzą wnętrzom wyjątkowego klimatu. Kolory te świetnie się dopełniają, przywodząc na myśl bogato ustrojone świąteczne drzewko o zielonych gałązkach, uginających się pod lśniącymi bombkami i zdobnymi złocistymi łańcuchami. Połączenie dodaje klasy i elegancji! Wybierając dodatki w tym stylu, możemy pokusić się również o welurowe dodatki i niewielkie meble.

Szmaragd muśnięty blaskiem złota

świąteczne dekoracje domu
Home&You kolekcja Last Christmas
Motyw gwiazdy już na dobre wpisał się w bożonarodzeniową tradycję. Wyglądając za okno w wigilijny wieczór, czekamy aż pierwsza gwiazdka pojawi się na niebie i pozwoli zacząć wieczerzę. Błyszczące gwiazdki zdobią wierzchołki choinek, pojawiają się na stroikach a nawet na świątecznych wypiekach. Natomiast charakterystyczny kształt Gwiazdy Betlejemskiej od wieków zbogaca tradycyjne bożonarodzeniowe szopki. Liczne dekoracje inspirowane rozgwieżdżonym niebem, znajdziecie m.in. w kolekcji Last Christmas w Home&You.

Mieszkańcy lasu

dekoracje świąteczne wnętrza 2021
Home&You kolekcja Last Christmas
W poszukiwaniu inspiracji do świątecznej dekoracji domu, warto zajrzeć wprost do leśnych kniei, gdzie królują piękne i dostojne jelenie oraz renifery. Te zwierzęta to kolejny motyw, który na dobre wpisał się w świąteczne dekoracje. Minimalistyczny złocisty renifer na złotym stoliku, połyskujące złotymi drobinkami narzuty, pościel ze złotą taśmą, to dodatki, które nadadzą świątecznego klimatu.  Grunt, aby nie przesadzić ze zwierzakami i gwiazdkami, bo przepych już dawno wyszedł z mody. Minimalistyczne połączenia to nasz wybór!
_________
źródło: mat. prasowe Home&You
agencja marketingowa