Z końcem sierpnia Julia Wieniawa zaskoczyła wszystkich informacją o starcie własnej marki kosmetycznej Jusee. Artystka oraz inspiracja pokolenia Z postanowiła spełnić swoje największe marzenie i stworzyć własną firmę kosmetyczną.

Na etapie poszukiwania wspólników zaskoczył Julię telefon od Agnieszki Wesołowskiej – dziennikarki i reporterki z wieloletnim doświadczeniem. Agnieszka także była w trakcie prac nad swoją firmą. Zaproponowała połączenie sił, po obejrzeniu wywiadu Julii na temat jej planów biznesowych. Choć znały się wcześniej z sytuacji towarzyskich, nigdy nie przypuszczały, że ich biznesowe drogi kiedykolwiek się zejdą. Do prac nad Jusee Cosmetics Julia Wieniawa zaprosiła także Olgę Zajączkowską, międzynarodowego ekspert branży beauty.

Kosmetyki to moja pasja odkąd pamiętam. Już jako nastolatka z pełnym zainteresowaniem śledziłam rynek i możliwości, jakie dają coraz to nowsze produkty. Wiedziałam, że od fascynacji do produkcji jest długa droga i aby nią pójść będę potrzebowała równie zaangażowanego wspólnika. Dlatego połączenie sił z Julią oraz dołączenie Olgi Zajączkowskiej, najlepszego specjalisty na rynku, dało mi pewność, że to może się udać. Zależało nam na tym, aby produkty Jusee były nie tylko ładne, ale przede wszystkim skuteczne i funkcjonalne. Duży nacisk położyłyśmy na ich właściwości pielęgnacyjne, co w kosmetykach do makijażu nie zawsze jest łatwe – mówi Agnieszka Wesołowska, CEO & Brand Director Jusee.

Skąd nazwa Jusee?

Inspiracją było podejście Julii do mody i makijażu. Julia Wieniawa wie, w czym jest jej dobrze, lubi podkreślać urodę, bawić trendami, zmieniać się i zaskakiwać a jednocześnie nie wchodzi w utarte schematy. Nazwa miała być słowem, które będzie tożsame z wartościami Julii i jej podejściem do piękna. Słowa, które przełoży także na wartości marki. Nieprzekombinowane, oryginalne, dźwięczne, soczyste i kojarzące się z Julią Wieniawą.

Jusee powstało z myślą o podkreślaniu wewnętrznej siły. Julia, Agnieszka i Olga wierzą, że wszystko, czego potrzebują kobiety i dziewczyny, by czuć się pięknymi, jest w nich samych. Dlatego misją marki jest odkrywanie i podkreślanie piękna, które każdy nosi w sobie.

Daj się odkryć!

Jusee to wolność zrodzona z siły, determinacji i odwagi przekraczania własnych granic. To odkrywanie wyjątkowości, prawdziwych emocji, ekspresji i piękna. To energia ukierunkowana na podkreślenia zalet i oswajanie słabości.

Bądźmy naturalne, kochajmy siebie i swój wygląd. Pozbądźmy się kompleksów i nie zamalowujmy swoich ślicznych buzi. Podkreślajmy ich naturalne piękno, a mankamenty zmieniajmy w atut – proponuje Julia Wieniawa, Co-Owner & Creative Director Jusee

Jusee łączy mądrość i właściwości natury z nowinkami technologicznymi w przyjaznych dla skóry, prostych w użyciu, wegańskich kosmetykach. Naturalne oleje, woski i masła, o które wzbogacone są kosmetyki podkreślają prawdziwe piękno. Jednocześnie wszystkie kosmetyki Jusee zawierają wysokiej jakości składniki pielęgnacyjne. Multifunkcyjność produktów sprawi, że w makijażu będziemy czuć się nie tylko pięknie, ale także komfortowo.  Nasza skóra podziękuje nam za to.

Julia Wieniawa i jej multifunkcjonale kosmetyki

Jusee swoimi produktami udowadnia, że naturalne, wegańskie i etycznie produkowane kosmetyki mogą być luksusowe i skuteczne.

Z roku na rok obserwujemy wzmacniający się trend wegańskich kosmetyków do makijażu. Z wyjątkową skrupulatnością dobieramy dostawców i selekcjonujemy składy, aby formuły kosmetyków Jusee były przyjazne dla wegan i wegetarian, co potwierdza międzynarodowy certyfikat European Vegetarian Union (V-Label). Restrykcyjne audyty na każdym etapie produkcji zapewniają mam nie tylko wysoką jakość produktów, ale również oparte są o wartości marki – mówi Olga Zajączkowska, Director of Product Development Jusee.

Kosmetyki do makijażu Jusee w swoich składach zawierają specjalnie opracowane kompleksy składników aktywnych, takie jak: Activoil™, Kerox-Pro™, naturalne oleje i masła, m.in: olej konopny, marula, z dzikiej róży czy masło z mango i shea. W składzie znajdziemy także moc witamin (E i F) oraz lakesis – naturalny aktywator protein młodości, a także liczne składniki pielęgnacyjne. Całości dopełniają przyjazne dla środowiska opakowania, które zostały zaprojektowane tak, by nadawały się do recyclingu.

W pierwszej kolekcji kosmetyków do makijażu Jusee znajdziemy produkty must-have. Są one według twórczyń są obowiązkowym wyposażeniem kosmetyczki każdej dziewczyny i kobiety. Brand hero Jusee jest tutaj pomadka do ust Shameless Lip Crayon. Łączy ona w sobie moc naturalnych składników pielęgnujących z innowacyjnymi rozwiązaniami kosmetologicznymi. Do ich formuły został dodany kwas hialuronowy, który odpowiada za nawilżenie, jędrność i sprężystość delikatnej skóry ust. Pomadka dostępna jest w 6 niezwykłych kolorach. Ich nazwy nie pozostawiają wątpliwości co do efektu: Success Fee, Bloody Tango, Pillow Talk, Skinny Love, Frizzante Rose, Spoiled Angel.

Wszystkie produkty marki Jusse dostępne są wyłącznie w sprzedaży internetowej.

Źródło: mat. prasowe