Walentynki już tuż, tuż… Zastanawiasz się na jaki look postawić w tym wyjątkowym dniu? Niezależnie od tego, czy jesteś w szczęśliwym związku, czy jesteś singlem, te propozycje mogą Ci się spodobać. Wybrałyśmy kilka interesujących inspiracji, które uatrakcyjnią Twój walentynkowy manicure lub zainspirują Cię do stworzenia własnych stylizacji.

Po pierwsze: dłonie

Pięknie zadbane dłonie i perfekcyjny manicure rozbudzają zmysły wielu mężczyzn do czerwoności. Jak wiadomo, mężczyźni to wzrokowcy, dlatego warto zadbać o ten niewielki, ale niezwykle istotny szczegół kobiecego wyglądu. Nawet, jeśli miałabyś robić manicure przed samym wyjściem na kolację z ukochanym. Romantyczny, minimalistyczny akcent walentynkowy na paznokciach podkreśli Twoje starania, a także sprawi, że rozbudzisz jego fantazje!

Walentynkowy manicure

Pewnie myśląc o manicure na Walentynki przychodzi Ci na myśl klasyczna, błyszcząca czerwień. Ależ skąd! Od minimalistycznych serduszek, po sercowe akcenty na każdym paznokciu aż do czerwonych końcówek. W tym sezonie możesz wybierać w wielu propozycjach.

Czerwień, róże i fiolety to najbardziej klasyczne kolory, które kojarzą się z miłością. Ale dlaczego by nie zaszaleć trochę w tym sezonie? Poniżej znajdziesz inspiracje, które zebrałyśmy kierując się trendami 2022, o której napisałyśmy Wam w artykule: Paznokcie: te wzory i kolory to hit w 2022 [kliknij i przeczytaj].

Multikolor w wydaniu walentynkowym

O tym, że jednym z najmocniejszych trendów sezonu są kolorowe paznokcie już wspominałyśmy. Malowanie paznokci w tym sezonie ma dostarczyć mnóstwo frajdy, więc baw się różnymi odcieniami lub postaw na zupełnie inne, pozornie niepasujące do siebie kolory, które finalnie stworzą spójną całość.


Cukierkowy róż

Pastelowe i cukierkowe odcienie pozwolą na namalowanie uroczego i słodkiego manicure.

 

Niebanalny motyw serca

…a może by tak się zabawić i poeksperymentować z kolorystyką? Czarne serca, śmieszne motywy lub biały lakier to elementy manicure, po które możesz śmiało sięgać.

Klasyczna czerwień lub jej odwrotność

Czasami mniej znaczy więcej.

Minimalistyczny akcent

Zależy Ci na tym, aby trochę urozmaicić codzienny manicure bądź subtelnie podkreślić ten wyjątkowy dzień? Postaw na zupełnie inne kolory bądź malutkie serduszko tylko na jednym z paznokci. 

Literki na paznokciach

O tym interesującym trendzie opowiadałyśmy przy okazji poszukiwania najmodniejszych manicure na światowych wybiegach. Literki na paznokciach są bardzo hot. Mogłaś już je dostrzec np. w kampanii Gucci Arria. Kilka małych literek lub inicjały ukochanego? Spróbuj!

Photo by Pin Adventure Map on Unsplash

Podoba Ci się ten artykuł, ale potrzebujesz więcej inspiracji?  Przeczytaj materiały, które wybraliśmy specjalnie dla Ciebie:

Magdalena Szmidt marketing copywriting