Wybór kosmetyków do pielęgnacji dla dzieci lub alergików często stanowi problem, zwłaszcza gdy ich skóra jest wrażliwa i skłonna do podrażnień. Kosmetyki YOPE odkryłyśmy już jakiś czas temu i dziś polecamy Wam je kolejny raz. Ponadto ta polska marka kosmetyczna w trosce o dobry początek roku szkolnego, rusza z godną Waszej uwagi akcją: WEB KORKI.

Kosmetyki dla wrażliwej skóry – nasz wybór Yope

O naszej miłości do kosmetyków YOPE niejednokrotnie wspominałyśmy Wam na naszej stronie oraz w relacjach w mediach społecznościowych. Balsamy, mydła, żele pod prysznic, a nawet świece zapachowe! Testowałyśmy już chyba wszystkie zapachy i połączenia, jakie firma zdążyła wypuścić na polski rynek. Kosmetyki są naturalne i łagodne dla skóry, dlatego nie podrażniają i nie uczulają. Teraz w nasze ręce – dosłownie – wpadły mydełka w płynie z linii kosmetyków dla dzieci. Oczywiście nas zachwyciły!

kosmetyki dla dzieci
mat.prasowe YOPE

Mydła dla dzieci YOPE nasza opinia

Naturalne mydła dla dzieci oczyszczają, a jednocześnie pielęgnują i chronią delikatną skórę dziecka. Każde zawiera inne ekstrakty roślinne, w tym aktywny żel z aloesu, który koi i głęboko nawilża. Według zapewnień producenta, dzięki neutralnemu pH nie naruszają naturalnej bariery ochronnej skóry. Mają przyjazną, łatwą do spłukania konsystencję. Są ultradelikatne, bezzapachowe i bezsprzecznie: opakowania mają przesłodkie.

Każde z mydeł zawiera wyciągi roślinne:

  • Jaśmin – naturalny ekstrakt z kwiatów jaśminu uszczelnia barierę lipidową, dzięki czemu nawilża nie tylko naskórek, ale również głębsze warstwy skóry. Dodatkowo łagodzi stany zapalne i podrażnienia.
  • Kokos i mięta (nasz wybór) – ekstrakt z kokosa doskonale nawilża, natłuszcza i odżywia skórę najmłodszych, a ekstrakt z mięty łagodzi zaczerwienienia i przyjemnie odświeża. Mięta praktycznie niewyczulana.
  • Nagietek – naturalny ekstrakt z kwiatów nagietka przyśpiesza proces odnowy naskórka oraz kojenie podrażnień. Wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry i zapobiega jej przesuszeniu.

Powrót do szkoły z Yope – WEB KORKI

Firma, zaangażowana w wiele akcji społecznych i ekologicznych, tym razem wspiera społeczną inicjatywę WEB KORKI. Jej celem jest pomoc online w nauce dla dzieci i młodzieży z domów dziecka. W minionym roku szkolnym stu korepetytorów wspomagało wychowanków 5 domów dziecka. Już dziś dzięki stałej grupie 80 wolontariuszy w nowym roku szkolnym możliwa będzie pomoc dla 12 domów dziecka.

A może być ich jeszcze więcej. Każdy z nas może dołączyć do inicjatywy i stać się korepetytorem online z dowolnego miejsca na świecie. Jesteś asem matematyki, języka polskiego albo angielskiego? Znasz się na historii i geografii? Wesprzyj dziecko swoją wiedzą, doświadczeniem lub po prostu dobrym słowem, bo spotkania na korepetycje to nie tylko nauka. Dajmy z siebie coś więcej. Na dobry start, dla potrzebujących dzieciaków! Więcej informacji znajdziecie na Facebooku akcji: https://www.facebook.com/webkorki/

 

 

#BetterSidePoleca