Wiosna to idealny moment, bo podarować sobie czy przyjaciółce odrobinę luksusu. W marcu szczególnie warto zadbać o to, aby skóra twarzy została właściwie nawilżona po zimie.

Przedstawiamy kosmetyki, które z pewnością pokocha Wasza skóra. Nie tylko wiosną zasługujemy na to, co najlepsze.

Uwielbiana przez nas linia tołpa dermo face hydrativ przeszła metamorfozę. Aby produkty były jeszcze bardziej skuteczne, wzbogacono je o niskocząsteczkowy kwas hialuronowy. Przenika on głębiej niż inne popularne formy kwasu, zapewniając skórze 72-godzinne nawilżenie. Można powiedzieć, że „nawilża wielokierunkowo”, co wynika z zastosowania różnorodnych składników wspomagających, a są to kompleks z kiełków pszenicy, drożdży i hialuronianu sodu, kompleks naturalnych węglowodanów, ekstrakt z szałwii muszkatołowej, witamina E, torf tołpa®.

skóra

Linia tołpa dermo face hydrativ w nowej odsłonie

Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy znajdziecie w linii tołpa hydrativ z kwasem hialuronowym. Linia składa się z wielu produktów, z których wybraliśmy najciekawsze:

Bogatym hialuronowy krem nawilżający z SPF 10 nawilża skórę do 72 godzin i redukuje utratę wody o 20%, eliminuje drobne zmarszczki powstałe w wyniku odwodnienia. Zwiększa nawilżenie skóry o 18%, redukuje uczucie szorstkości, miejscowe przesuszenie i łuszczenie. Pozostawia twarz gładką, elastyczną i miłą w dotyku.

Hialuronowe serum-booster głęboko nawilżające zwiększa nawilżenie skóry o 65% i nawilża przez 72h. Eliminuje drobne zmarszczki powstające w wyniku odwodnienia, przywraca naturalne pH skóry i nie zaburza jej fizjologii.

Hialuronowy krem-maska nawilżający dermo face hydrativ na noc intensywnie nawilża przez 72h i redukuje utratę nawodnienia o 21%. Przez tydzień regularnego stosowania poprawia elastyczność skóry o 14% i eliminuje drobne zmarszczki powstające w wyniku odwodnienia. Łagodzi podrażnienia. Co ważne nie zaburza pH i fizjologii skóry. Może być stosowany jako całonocna maska lub codzienny krem dla odwodnionej skóry.

Hialuronowy krem-żel pod oczy dostarcza skórze pod oczami intensywną dawkę nawilżenia. Eliminuje drobne zmarszczki nazywane papierowymi i spowodowane utratą nawilżenia. Rozjaśnia cienie pod oczami. Natychmiast się wchłania i rozświetla okolice oczu. Pozostawia skórę nawilżoną przez 72h.

skóra nawilżenie

W linii tołpa hydrativ z kwasem hialuronowym znajdziecie także: BB hialuronowy krem nawilżający SPF 30 (jedyny w kategorii nawilżania krem BB z tak wysokim SPF 30), hialuronowy peeling enzymatyczny, hialuronową maskę-kompres nawilżającą na twarz i pod oczy, hialuronowy płyn micelarny do mycia twarzy
i oczu oraz nawilżający krem-żel łagodzący, lekki, na dzień.

Skuteczność kosmetyków tołpa dermo face hydrativ została potwierdzona w badaniach aparaturowych. Znajdziecie je w drogeriach Rossmann, Hebe, SuperPharm oraz na stronie producenta.

Źródło: inf. prasowa

Fot. gł. Shiny Diamond / Pexels