Na początku tego roku polska firma kosmetyczna Tołpa przedstawiła nowe dermokosmetyki z linii sebio. Chcecie poznać dowody na ich skuteczność? Oto one.

Przed Wami dziewczyny, które podjęły wyzwanie i przez kilka miesięcy pielęgnowały swoją skórę kosmetykami dermo face sebio. Stosowały matujący krem korygujący BB, głęboko oczyszczającą maskę-peeling gommage z czystym srebrem oraz musujący żel-peeling z kamforą do mycia twarzy. Teraz mogą potwierdzić, że kosmetyki te są przede wszystkim skuteczne.

Do projektu ambasadorskiego zaproszono dziesięć dziewczyn z problemami skórnymi o różnym nasileniu. Przez kilka miesięcy testowały dermokosmetyki pod okiem specjalisty i na bieżąco relacjonowały postępy w swojej pielęgnacji. Zwieńczeniem całości była wspólna sesja zdjęciowa z Panią Ekscelencją.

Jak działają dermokosmetyki sebio.?

Dermoskometyki tołpa dermo face, sebio. opierają się na dwóch podstawowych składnikach aktywnych, które zostały tak dobrane, aby skutecznie oczyszczać skórę i przyspieszyć eliminację problematycznych niedoskonałości. Normalizują wydzielanie sebum, zmniejszają wielkość porów i zapobiegają ich zatykaniu. Zmniejszają ilość zaskórników, grudek i krostek, wygładzają powierzchnię skóry. Nawilżają, matują i łagodzą zaczerwienienia. Są przede wszystkim skuteczne, a skóra odzyskuje świeżość i zdrowy wygląd.

Aleksandra i Natalia

Poznajcie bliżej te wyjątkowe dziewczyny. One naprawdę chcą podzielić się z Wami swoimi wrażeniami i zaprezentować, jak skuteczne są kosmetyki sebio.

Aleksandra, 21 lat

„Przed rozpoczęciem planu pielęgnacyjnego od tołpy moja skóra była w złym stanie. Bardzo się przetłuszczała, ale były też suche skórki, pryszcze i dużo blizn i przebarwień. Teraz jest dobrze nawilżona, nie pojawiają się suche miejsca i nie przetłuszcza się tak bardzo. To wszystko zasługa przede wszystkim dobrego nawilżenia! Zmiany trądzikowe pojawiają się rzadziej lub wcale. Przebarwienia zdecydowanie się rozjaśniły lub zniknęły w całości, a blizny spłyciły się, na co nawet nie liczyłam! Największy wpływ na polepszenie się stanu mojej skóry miała dobrze dobrana do mnie i moich potrzeb, świadoma i konsekwentna pielęgnacja.”

Natalia, 27 lat


„Mam skórę mieszaną z tendencją do pękających naczynek. Co jakiś czas powracają do mnie irytujące niedoskonałości, cera niemiłosiernie się błyszczy, zwłaszcza w strefie T, a pory nie dość, że są otwarte to jeszcze bardzo widoczne. (…) Przypadł mi do gustu klasyk od tołpa, czyli peeling 3 enzymy. Moim zdaniem powinna mieć go każda z nas, która boryka się z irytującymi problemami cery i błyszczeniem.”

 

Patronat Pani Ekscelencji

Pani Ekscelencja należy do grona najbardziej znanych polskich influencerek. Współpracuje z marką tołpa od 2019, to już kolejna kampania, przy której działają wspólnie.

Jak sama mówi o ambasadorkach: Jestem przede wszystkim dumna, że mogłam obserwować, jak dziewczyny dzień po dniu odzyskują pewność siebie. Jesteście najlepszym dowodem na to, że warto walczyć o swoją skórę.

Jeśli chcecie poznać pozostałe ambasadorki skuteczności, a przede wszystkim wybrać plan pielęgnacji dopasowany do Waszej skóry – zajrzyjcie na www.sebio.tolpa.pl

Źródło: inf. prasowa