Wzorzyste skarpetki towarzyszą nam na co dzień i świetnie uzupełniają każdą stylizację. Czy na tak ważną uroczystość jaką jest ślub taki kolorowy element garderoby wypada założyć?

Skarpetki w stylizacji Pana Młodego to nieodzowna część jego garderoby. W tym ważnym dniu każdy z panów chce wyglądać dostojnie i elegancko. Moda cały czas się rozwija i współczesne trendy przemawiają za tym, aby skarpetki zacząć traktować jako dodatek, czyli uzupełnienie stylizacji. Jeśli mowa o dodatku, nie musi on być zwykły i klasyczny. Czarne czy granatowe skarpetki znajdziemy w każdej szafie. Natomiast co powiecie na to, żeby postawić na coś szalonego i oryginalnego? Na rynku mamy wiele kolorowych, wzorzystych skarpet z różnymi motywami. Niektórzy mężczyźni podążają za nowymi trendami, biznesmeni łączą eleganckie garnitury z zabawnymi skarpetkami. Jednak wszystko zależy od ich temperamentu i poczucia humoru.

Dla Panów, którzy nie boją się eksperymentować z modą wybór takich nietuzinkowych skarpetek będzie strzałem w dziesiątkę! Zakładając takie skarpetki w dniu ślubu Pan Młody pokaże, że ma do siebie dystans i poczucie humoru. Fajnym pomysłem może być również namówienie najbliższych przyjaciół Pana Młodego, aby oni również założyli takie skarpetki.