Pytanie o świadkowanie to normalna rzecz przed ślubem. Możemy je zadać w sposób bardzo spontaniczny albo bardziej oryginalny. Pomysłów na zadanie tego wyjątkowego pytania jest wiele. Wydaje mi się, że zadając to pytanie osobie, która ma zostać świadkową powinno odbyć się również w niezapomniany sposób.

Z artykułu dowiesz się:

  • Jak kreatywnie zadać pytanie o świadkowanie?

Czas czytania: 2 minuty

Rola świadka czy świadkowej to bardzo ważna funkcja podczas ślubu i wesela. Nie chodzi tu tylko o względy formalne i prawne, ale także o wiele dodatkowych obowiązków. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem odpowiedniej osoby na to stanowisko weźcie pod uwagę najbliższe Wam osoby, które poradzą sobie z tym wyzwaniem. Najczęściej rola ta przypada rodzeństwu lub najbliższym przyjaciołom.

Jak więc kreatywnie zadać pytanie o świadkowanie?  

Poniżej przedstawiamy wszystkie pomysły jakie udało nam się dla Was zgromadzić.

Karta zdrapka

Karty są personalizowane więc bez problemu można umieścić w nich imię świadkowej.

Nietypowy kubeczek, który po wypiciu zawartości kryje na dnie to jedno ważne pytanie.

Bransoletka

Pamiątka na całe życie. Za każdym razem kiedy Wasza świadkowa spojrzy na tę bransoletkę z pewnością przypomni sobie ten wyjątkowy dzień w którym została poproszona o świadkowanie.

Personalizowane naklejki na butelki

Dość nietypowy sposób, a zarazem bardzo zaskakujący. Uwierzcie, że żaden świadek, ani świadkowa na pewno nie będą spodziewać się takiej formy proszenia o świadkowanie.

Pudełko z ciekawą zawartością

Personalizowana skrzyneczka do której możecie włożyć dowolną zawartość. W tym przypadku w koszyczku dla świadkowej umieszczono różową świeczkę zapachową w szklanym słoiczku, lusterko z kobiecym motywem, małą saszetkę aromatyzującą o różanym zapachu oraz komplet pięknie zapakowanych, belgijskich czekoladek.  W wersji dla świadka znajduje się: otwieracz do piwa-brelok, w kształcie płaskiej butelki z napisem “super świadek” ozdobiony wąsami, mini-kufel do piwa z napisem “super świadek” oraz eleganckie cygaro wykonane z czekolady.

Wszystkie powyższe gadżety możecie kupić w sklepie internetowym slubnezakupy.

Czekoladowy telegram

Foto. chocolissimo