Pielęgnacja męskiej skóry jest tak samo ważna, jak pielęgnacja skóry kobiecej. Jednak często jest to temat pomijany przez Panów z wielu błahych powodów. W nasze redakcyjne łapki trafiły właśnie kosmetyki z najnowszej serii dla mężczyzn Ziaja YEGO.

Kosmetyki dla mężczyzn

Mężczyźni lubią dbać o wygląd, ale nazbyt mocno przejmują się nim. Ich kosmetyczka często różni się od damskiej, z której zazwyczaj wysypują się słoiczki kremów do twarzy, pod oczy, do pięt, wszelkiej maści balsamy, a także kosmetyki kolorowe. Panowie nie potrzebują tuzina buteleczek. Zdecydowanie chętniej sięgają po wielofunkcyjne kosmetyki, które sprawdzają się jako produkty do… wszystkiego!

Pielęgnacja ciała jest tak samo ważna, jak pielęgnacja twarzy, choć i jedna i druga często bywa pomijana przez mężczyzn. “Zapomniałem…” “Zgubiłem…” “A po co mnie to?!”. Jeśli już Panowie sięgają po kosmetyki, to najchętniej wybierają produkty 2 w 1 lub nawet… 5 w 1. Po intensywnym treningu lub ciężkim dniu w pracy warto sięgnąć po naturalne, sprawdzone kosmetyki.

Testujemy nowości Ziaja Yego

W nasze redakcyjne łapki trafiły właśnie nowości z nowej wegańskiej serii dla mężczyzn Ziaja YEGO. Po pierwsze warto zwrócić uwagę na jej kompaktowość. Żel pod prysznic to również szampon, natomiast balsam po goleniu to również krem do twarzy, a także krem do rąk. – Minimum kosmetyków, a maksimum działania. Jak to mówi nasze laboratorium: nic dodać, nic ująć!  – czytamy w informacji prasowej otrzymanej od marki Ziaja.

 

Ciekawe są również połączenia zapachowe, które zostały dobrane tak, aby zminimalizować potencjał alergizujący, istotny dla osób z wrażliwą skórą. Zapachy przemieniono w kody: czerwony cedr, górski pieprz, wetiwer oraz cytrynowa werbena. Brzmi, więc świetnie! Ponadto warto zwrócić uwagę na wysokie indeksy naturalności. 

– Naszym celem było opracowanie skutecznych receptur zawierających niezbędne, jak najbardziej zrównoważone składniki. Skupiliśmy się na tym, aby lista składników była jak najkrótsza, a ilość składników pochodzenia naturalnego jak najwyższa. Zależało nam również na stosowaniu ekologicznych opakowań, wygodnych w użyciu, dlatego wybraliśmy tuby i butelki w pełni nadające się do recyklingu. – czytamy dalej w komunikacie.

Te wszystkie cechy sprawiają, że z przyjemnością podjęliśmy współpracę i przystąpiliśmy do testowania najnowszej serii wegańskich kosmetyków dla mężczyzn Ziaja Yego. Mega ciekawi jesteśmy zapachów oraz balsamu po goleniu, który także może służyć jako krem do rąk! 

 

Digital Marketing fotografia Magdalena Szmidt copywriting

Photo by Victor Furtuna on Unsplash