“Na noże 2”, “Szary człowiek”, “The Modthership” i 65 innych filmów z równie gwiazdorską obsadą. Trzeba przyznać, że rok 2022 w Netfliksie zapowiada się imponująco! Netflix dumnie ogłosił, że przez cały rok, co tydzień na platformie zobaczymy nowy tytuł.

Filmowe premiery 2022

Netflix nie zwalnia tempa. W 2022 roku użytkownicy platformy streamingowej zobaczą imponujące produkcje z gwiazdorską obsadą. Łącznie do końca roku to aż 68 premier filmów. Wśród tytułów aż 11 filmów akcji i przygodowych, 14 dramatów, 10 thrillerów i horrorów, 9 komedii, 9 filmów familijnych, 8 romansów, a także siedem tytułów dla najmłodszych widzów.

Wśród nich m.in. film “Szary człowiek”Ryanem Goslingiem i Chrisem Evansem. Ponadto filmy w klimacie science fiction, m.in. „The Mothership” z Halle Berry oraz „Spaceman” z Adamem Sandlerem. Zdecydowanie warto zobaczyć, a nawet powtórzyć – jeśli już go oglądałeś – seans kryminału “Na noże 2” z Danielem Craigiem. Craig w roli fajtłapowatego detektywa zaskoczył i rozbawił nas do łez.

Netflix – co obejrzeć?

W tym roku użytkownicy Netflixa na brak nowości raczej nie będą narzekać. Jeśli już mowa o bawieniu do łez to dla fanów komedii również znajdzie się kilka interesujących propozycji. Wśród nich m.in. “Rzut życia” z Adamem Sandlerem oraz “You People” z Jonah Hillem i Eddiem Murphym.

Co więcej wśród premier? Między innymi “Dzienna zmiana” z Jamiem Foxxem, a także „Projekt Adam” z Ryanem Reynoldsem, Jennifer Garner, Markiem Ruffalo i Zoe Saldañą. Ponadto “Enola Holmes 2” z Millie Bobby Brown i Henrym Cavillem, “Szkoła dobra i zła” z Charlize Theron i Kerry Washington, a także “Spaceman”.

Poniżej znajdziesz oficjalny zwiastun z zapowiedziami filmów, które pojawią się w Netfliksie już w tym roku. Więcej informacji o filmach znajdziesz tutaj.

źródło: informacja prasowa Netflix | Photo by Mollie Sivaram on Unsplash

Zainteresował Cię ten artykuł? Masz ochotę na więcej tytułów, które warto obejrzeć? Zobacz artykuły, które wybraliśmy specjalnie dla Ciebie:

Digital Marketing fotografia Magdalena Szmidt copywriting