opis produktu: Krem-żel intensywnie i długotrwale nawilża, spłyca zmarszczki, regeneruje, a także sprzyja wygładzaniu nierówności, w tym blizn potrądzikowych.

EFEKTY PO 28 DNIACH STOSOWANIA:

– wygładzenie skóry u 90% osób*

– odczucie poprawy elastyczności, jędrności i sprężystości skóry u 95% osób*

* badania satysfakcji klientów

Typ produktu: krem do twarzy na dzień lub/i na noc

Zastosowanie: To wyjątkowy krem-żel, który idealnie sprawdzi się w pielęgnacji każdego rodzaju skóry niezależnie od wieku, szczególnie dojrzałej oraz bardzo wrażliwej lub reaktywnej, zniszczonej upływem czasu.

Firma/marka: Floslek / Skin care EXPERT ALL IN ONE

Dodatkowe informacje :

Niezwykłe właściwości śluzu ślimaka wykorzystywane były już przez lekarzy w starożytnej Grecji. W celach leczniczych sięgali po niego także Indianie i afrykańskie plemiona.

Zainteresowanie tą substancją odrodziło się w naukowym świecie kilkanaście lat temu. Obecność śluzu ślimaka w kosmetykach niesie wiele dobroczynnych właściwości. Dobroczynne właściwości śluzu.
Naukowcy stwierdzili, że zwłaszcza gatunek Helixaspersa, dzięki swej specyficznej naturalnej wydzielinie, jest odporny na wiele chorób, m.in. na grzybicę, powszechną w jego naturalnym środowisku.

Śluz nadaje ślimakom niepowtarzalne możliwości regeneracji, dzięki którym potrafią szybko odtworzyć swoją uszkodzoną tkankę skórną, a nawet odbudować zniszczoną muszlę. Okazuje się, że śluz ślimaka ma również zbawienne działanie na ludzką skórę. Świetnie ją regeneruje. Pobudza procesy syntezy włókien kolagenu i elastyny, wzmacnia elastyczność skóry. Chroni przed wnikaniem drobnoustrojów i przed wolnymi rodnikami. Kosmetyki ze śluzem ślimaka poleca się przede wszystkim do pielęgnacji skóry przesuszonej,dojrzałej oraz skłonnej do powstawania zmarszczek, a także z niedoskonałościami, przebarwieniami i bliznami.

FLOSLEK przygotowało nową, luksusową linię kosmetyków Skin care EXPERT ALL IN ONE z 95% filtratem ze śluzu ślimaka (Helix aspersa maxima), o szerokim, dobroczynnym działaniu na skórę i spektakularnych efektach stosowania.

Eliksir i kremy przygotowano w oparciu o Snail Effect technologyTM, zbilansowaną formułę bioaktywnych składników. Ich formuły tak skomponowano, że działają na trzech polach równocześnie: wygładzają, regenerują i nawilżają

Lista ocen

lubię to!

w połączeniu z serum z tej serii daje spektakularne efekty, przepięknie pachnie i doskonale się wchłania. Wreszcie kosmetyk, który działa!

5/5

5/5

lubimy go bardzo!

I polecamy przyjaciółkom 🙂

5/5

5/5

rewelacja!

polecam do każdego rodzaju cery!

4/5

4/5

niezły!

Krem jest ok, ale serum za mocno pachnie. Niestety nie dla mnie 🙁

3/5

3/5

Oceń