Wszyscy mają KSIĘGI GOŚCI, bądź oryginalny i postaw na coś innego!

Księga Gości zwana również “księgą wpisów” to personalizowany album lub książka w której goście weselni piszą życzenia dla Pary Młodej. Księgę gości najczęściej spotyka się w towarzystwie fotobudki. Śmieszne zdjęcia lądują później wraz z życzeniami do księgi. Jest to bardzo fajna pamiątka, która ma niestety kilka minusów. Nie zawsze goście mają ochotę wklejać zdjęcia i pisać życzenia. Często słyszy się, że nie mają pomysłu co napisać albo zwyczajnie im się nie chce. Dlatego jeśli nie chcecie po swoim weselu mieć wypełnionej w połowie księgi gości proponuję Wam alternatywne rozwiązania. które również będą dla Was pamiątką, a dla gości świetną zabawą.

Odcisk palca

Drzewko lub inna wybrana przez Was grafika, do tego pojemniczki z tuszem i palec Waszego gościa. Fantastyczna pamiątka, która później może wylądować na Waszej ścianie.

Drewniane ramki

Specjalnie personalizowane ramki do których wrzuca się np. małe drewniane serduszka na których goście zostawiają swój podpis. Kolejna rzecz, która może stanowić dekorację Waszej ściany.

Dekoracyjne litery

Pierwsze, duże litery Waszych imion. Miejsce na krótki wpis przez Waszych gości. Nietypowa pamiątka, która również ozdobi Wasze ściany.

Słój lub butla na życzenia albo cenne rady

Duży, dekoracyjny słój lub butla do której Wasi goście będą wrzucać na specjalnie przygotowanych karteczkach kilka słów od siebie. Fajny i nietypowy pomysł. Takie karteczki możecie otworzyć np. w pierwszą rocznicę ślubu i przeczytać czego życzyli Wam goście.

Klocki Jenga

Ci co lubią gry są im dobrze znane. Drewniane klocki Jenga. Można się na nich podpisać lub napisać kilka słów od siebie. Grając w tę grę będziecie mogli wspominać Wasze wesele.

Globus z podpisami

Lubicie podróżować? Jeśli tak, to ten pomysł jest właśnie dla Was. Globus na którym Wasi goście pozostawią po sobie ślad. Taka forma “księgi gości” z pewnością ozdobi Wasze mieszkanie.

Kamyczki w słoiku

Małe kamyczki, na których nie trzeba będzie się rozpisywać. Mała rzecz, a pamiątka na całe życie.

Plakat z ludzikami

Plakat z konturami ludzi – kobiet i mężczyzn. Każdy gość będzie mógł pomalować taką małą postać na swoją podobiznę.

Foto: pinterest