Dekorując samochód ślubny zastanówcie się jakie ozdoby do niego będą pasować, może okazać się, że dekoracja nie będzie Wam w ogóle potrzebna. Jeżeli wybraliście samochód sportowy czy zabytkowy to sam ich wygląd sprawi, że nie będziecie potrzebować do nich wielu dodatków. Wystarczy je idealnie umyć i będą prezentować się znakomicie.

Z artykułu dowiesz się:

  • Jak minimalistycznie udekorować samochód?
  • Jakie dekoracje dostępne są na rynku?

Czas czytania: 2 minuty

Minimalistyczna dekoracja

Delikatna ozdoba zaczepiona przy klamkach drzwi albo niewielkie ozdoby kwiatowe na masce sprawią, że Wasz ślubny samochód będzie prezentował się bardzo elegancko. Do tego wystarczy zamontować personalizowane tablice rejestracyjne, które powinny pasować do całego motywu przewodniego wesela i Wasz samochód jest gotowy do drogi.

Foto: pinterest
Foto: żródło własne

Jakie dekoracje dostępne są na rynku?

Na rynku znajduje się wiele różnych dekoracji do samodzielnego zamontowania ich do samochodu. Z pewnością, każdy z Was poradzi sobie z ich montażem.

Jakie dekoracje więc wybrać? Wszystko zależy od tego jaki efekt chcecie osiągnąć i co Wam się podoba. Do dyspozycji mamy girlandy z balonami, brzęczące puszki, sztuczne kwiaty, kokardki oraz piękne kompozycje ze świeżych kwiatów.

Zestaw jutowych kokardek

Foto: dodatkiweselne
Foto: dodatkiweselne

Balony foliowe z napisem LOVE oraz girlanda z frędzli

Foto: dodatkiweselne

Dekoracje ze sztucznych kwiatów

Foto: dodatkiweselne
Foto: dodatkiweselne

Dekoracje z prawdziwych kwiatów

Foto: pinterest

Girlandy, pompony oraz puszki

Foto: pinterest