Poznań, Elbląg, Kraków, Lublin, Olsztyn, Płock, Radom, Zabrze… w końcu przyszedł czas na Warszawę! 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. W biurowcu Moje Miejsce u zbiegu Trasy Siekierkowskiej i Beethovena na Dolnym Mokotowie wkrótce zostanie otwarty klub sieci Just GYM.

Just GYM w Warszawie 

Klub fitness w budynku zrealizowanym w ramach projektu Moje Miejsce, będzie to pierwszy klub marki Just GYM w stolicy. Klub fitness będzie miał blisko 2 tys. mkw. powierzchni, a czynny będzie całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. Treningi będzie można rozpocząć w nim już w trzecim kwartale tego roku.

O Just GYM 

Just GYM to sieć automatycznych klubów fitness działających w formule 24h/7/365. Każdy klub zbudowany jest z 12 stref łączących się w jednolitą całość przy zachowaniu całkowitej swobody open space. Spółka rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku. Just GYM wywodzi się z Poznania, a od lokalizacji w biurowcu Moje Miejsce rozpoczyna swoją warszawską ekspansję.

Przypomnijmy, że wraz z początkiem marca sieć otworzyła nowy klub w Lublinie w przebudowanym Centrum Handlowym Tatary przy ul. Mełgiewskiej 2A. To pierwszy klub otwarty w województwie lubelskim. Natomiast 17 maja otwarto pierwszy klub w Poznaniu. Obecnie spółka szykuje się do kolejnych otwarć punktów m.in. we Wrocławiu, w Opolu , a także w Słupsku.

Zobacz także:

Pierwszy klub Just GYM w Poznaniu
Pierwszy klub Just GYM w Poznaniu