Do 12 maja trwa promocja na charytatywny karnet w sieci klubów CityFit. „Trenuj i pomagaj” to hasło nowej kampanii CityFit. Ambasadorką akcji jest 6-krotna mistrzyni świata UFC, Joanna Jędrzejczyk.

Trenuj i pomagaj 

Karnet charytatywny to kolejny etap współpracy CityFit z Fundacją Cancer Fighters. Trenując w klubach pomagasz dzieciom chorym na raka, ponieważ karnet zawiera cegiełkę, z której dochód przeznaczony zostanie dla małych podopiecznych fundacji. Osoby, które do 12 maja dołączą do CityFit i wybiorą karnet charytatywny otrzymają od sieci 20% rabatu na pierwszy miesiąc treningu.

Trening to czas, w którym robimy coś dobrego dla siebie. Z karnetem charytatywnym możemy dodatkowo pomóc innym. Dzieciom chorym na raka. Jesteśmy pierwszą siecią w Polsce, która wprowadziła taki produkt do swojej oferty.– mówi Karolina Bałaban, Communications Manager sieci CityFit.

Trening z Joanną Jędrzejczyk

Sprzedaż karnetu została wsparta kampanią online, której twarzą jest Joanna Jędrzejczyk. Spoty reklamowe z udziałem ambasadorki możecie zobaczyć na kanałach YouTube oraz w sieci kin Helios i Cinema City. Sieć przygotowała również coś specjalnego dla obecnych klubowiczów. W klubie, w którym sprzedaż cegiełek będzie największa odbędzie się specjalny trening z udziałem Joanny.

CityFit we współpracy z Fundacją Cancer Fighters

Warto zwrócić uwagę, iż to kolejny rok współpracy sieci CityFit z fundacją Cancer Fighters. W ubiegłym roku wystartował wspólny projekt „Pogromcy Złośliwości” (www.pogromcyzlosliwosci.pl), którego celem jest zwalczanie hejtu w internecie oraz walka ze złośliwością choroby nowotworowej. W inicjatywę od początku zaangażowana jest Joanna Jędrzejczyk, a także zawodnik MMA  – Artur „Kornik” Sowiński. Co więcej, projekt otrzymał dwa wyróżnienia w konkursie niezależnej kreacji w reklamie Kreatura 2018.

Za produkcję i promocję materiałów wspierających akcje odpowiedzialna jest poznańska agencja reklamowa GPD Agency

źródło: Centrum Prasowe CityFit