FusGym jest Oficjalnym Centrum Treningowym Hammer Strength. Klub jest jednym z niewielu miejsc w okolicy, które zapewnia miłośnikom sportów sylwetkowych wykonanie treningu, m.in. na profesjonalnych urządzeniach marki Hammer Strenght. FusGym zlokalizowany jest w Ożarowie Mazowieckim przy trasie Poznańskiej 250/252, w odległości 5 km od Warszawy.

W klubie znajduje się: sala treningowa o powierzchni 600 m2, dwie sale fitness o powierzchni 500 m2 oraz przestronna recepcja z barkiem serwującym koktajle białkowe. W klubie znajduje się 25 urządzeń cardio i 59 stanowisk siłowych.

Starannie przygotowany grafik fitness, dobrze wyposażony klub to z pewnością trafna odpowiedź na zapotrzebowanie klientów. Niewątpliwym atutem jest rodzinna atmosfera, pomocny personel, a także proklienckie nastawienie, które wyróżniają to miejsce na fitnessowej mapie województwa mazowieckiego.

Team FusGym stara się być na bieżąco w kontakcie z klientami, prowadząc aktywne działania na Facebooku i Instagramie. Klub czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-23:00 i od soboty do niedzieli od 6:00 do 22:00.

Wyposażenie: Hammer Strenght, Life Fitness

Akceptowane karty: OK System, Multisport, MultiActive, FitProfit, FitSport

Adres: Poznańska 250/252 05-850 Ożarów Mazowiecki www.fusgym.pl

Parking: tak

Lista ocen

Polecam

Profesjonalny, zadbany sprzęt. Wszytskie maszyny cardio zawsze są sprawne. Właściciele troszczą się o trenujących i umilają im czas rozmową. Obsługa sympatyczna i pomocna.

5/5

5/5

test

asda

5/5

5/5

Dobre miejsce

Bardzo dobre miejsce na trening. Profesjonalna obsługa i sprzęt. Mogę polecić zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym osobom.

4/5

4/5

Oceń