Organizujecie wesele i zastanawiacie się jak dodatkowo można byłoby je urozmaicić?

Kiedyś główną atrakcją na weselach były oczepiny oraz konkursy. Teraz coraz więcej par młodych rezygnuje ze standardowych zabaw na rzecz innych, fajniejszych atrakcji, w których może wziąć udział większa liczba gości. Chciałabym Wam przedstawić trzy atrakcje, które według mnie na weselach sprawdzają się najlepiej.

FOTOBUDKA / FOTOLUSTRO

Pierwszą popularną atrakcją jest fotobudka, która króluje na weselach od dobrych kilku lat. Czym jest fotobudka? Fotobudka to zautomatyzowane urządzenie, które wykonuje zdjęcia i od razu je drukuje. Podczas zabawy przy fotobudce goście mają do dyspozycji różnego rodzaju przedmioty – takie jaki peruki, maski itp., które zakładają do zdjęć. Jest to moim zdaniem jedna z fajniejszych atrakcji podczas wesela i goście zawsze z wielką przyjemnością robią sobie w niej zdjęcia.

Foto: photopartybox.pl

Na rynku jest bardzo duży wybór fotobudek, dlatego pamiętajcie, że nie zawsze warto sugerować się jedynie ceną. Przy wyborze fotobudki zwracajcie przede wszystkim uwagę na ilość dostępnych rekwizytów do zdjęć, wygląd i jakość wykonania fotobudki oraz na jakość drukowanych zdjęć. Warto też pamiętać, że bardzo często w ofercie fotobudki znajdują się dodatkowe usługi np. księga gości. W księdze gości, goście mają możliwość wklejenia zrobionych zdjęć i wpisania przy nich pamiątkowych życzeń dla młodej pary.

Na rynku pojawiła się ostatnio konkurencja dla fotobudki, tak zwane – FOTOLUSTRO. Działa ono tak samo jak fotobudka różni się jedynie wyglądem zewnętrznym. Zamiast przed prostokątnym pudełkiem, stoi się przed dużym lustrem. Zarówno fotobudka jak i fotolustro są bardzo ciekawą atrakcją weselną i obie polecam. Wybór wersji zależy tylko od Was.

Foto: pinterest
Foto: pinterest

WATA CUKROWA

Drugą bardzo popularną atrakcją jest kącik z watą cukrową. Ostatnio podczas Spotkania dla par młodych – spotkałam się z bardzo ciekawą i nietypową watą cukrową – nie dość, że była w różnych smakach i kolorach to przybierała różne kształty. Serwowana była w formie babeczek, rożków oraz deserów lodowych.Wszystkie te kompozycje wyglądały niesamowicie i zwracały na siebie uwagę. Uważam, że jest to atrakcja nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Każdy z nas lubi słodkości i z chęcią skusi się na taką watę. Wata cukrowa w tej postaci może posłużyć również jako upominek dla gości weselnych.

Foto: pinterest
Foto: pinterest

POKAZ BARMAŃSKI

Dla miłośników alkoholi w różnej postaci proponuję pokaz barmański. Występ trwa około 10 – 15 minut. Podczas występu profesjonalni barmani zabawiają gości sztuczkami barmańskimi. Żonglują butelkami w rytm muzyki, przy pomocy szklanek, butelek i shakerów wykonują różne akrobacje. Aby uatrakcyjnić pokaz, barmani do komponowanych przez siebie drinków dodają suchy lód, dzięki czemu ze szklanek i shakerów wydobywa się dym. Pod koniec występu do ustawionych na barze szklanek barmani w ekwilibrystyczny sposób nalewają przygotowane drinki i serwują je gościom. Tego rodzaju atrakcja z pewnością zaskoczy nie jednego gościa.

Photo by Helena Yankovska on Unsplash