Obecnie na rynku znajduje się bardzo dużo rodzajów zaproszeń. Możemy spotkać się z zaproszeniami o różnych motywach przewodnich. Zaproszenia, mogą przyjmować nietypowe kształty, a także być wykonane z różnych materiałów.  Wybór jest tak duży, że trudno jest zdecydować się na konkretny rodzaj i model.

Chciałabym przedstawić wam kilka bardzo ciekawych zaproszeń, może któreś przypadnie wam do gustu?

ZAPROSZENIE KLASYCZNE

Zaproszenia klasyczne to zaproszenia o prostej formie, zazwyczaj utrzymane są w eleganckim, konserwatywnym charakterze.   Ten rodzaj zaproszeń charakteryzuje się stonowaną kolorystyką tj. przeważnie biały i czarny, biały i złoty/srebrny, czarny i złoty/srebrny. Zazwyczaj występują w formacie pocztówki 10×15, klasycznie otwierane (typ: książka). Okładka z wybraną przez was grafiką lub zaprojektowaną według waszego projektu (wykonawcy zazwyczaj są elastyczni i są w stanie wykonać dla was każdą grafikę).  Środek zaproszenia jest prosty. Tekst oraz wszystkie niezbędne informacje dotyczące lokalizacji kościoła oraz miejsca gdzie odbywa się wesele tworzą spójną uporządkowaną całość.

Znalezione obrazy dla zapytania klasyczne zaproszenie
https://allegro.pl/oferta/klasyczne-zaproszenia-slubne-z-koperta-alma-art-6065108564

ZAPROSZENIE BOHO

Przez kilka sezonów dominowały motywy roślinne. Wciąż są one bardzo popularne i cieszą się dużym zainteresowaniem par.  W zaproszeniach typu boho dominują akcenty roślinne w połączeniu z ekologicznym szarym papierem połączonym ze sztywnym białym papierem z nadrukowanymi kwiatami, przewiązanymi jutowym sznurkiem lub koronką. Tego typu zaproszenia składają się zazwyczaj z jednej kartki w formacie 10×15 i wszystkie informacje znajdują się na jednej stronie.

Nasze zaproszenia tworzymy ręcznie z pasją i indywidualnym podejściem do każdego zamówienia aby tworzyły niepowtarzalną całość.
www.decoris.pl 

ZAPROSZENIE 3D/EXPLODING BOX

Zazwyczaj jest bardzo oryginalne i nie przypomina klasycznego zaproszenia. Przyjmuje dowolną formę np. papier zwinięty w rulon, przewiązany wstążką. Natomiast jeśli bardzo chcecie zaskoczyć swoich gości, proponuję zainteresować się bardziej nietypowym kształtem zaproszenia – tak zwanym „exploding box”.  Jest to absolutny hit. Bardzo nietuzinkowe zaproszenie, ręcznie wykonane i przede wszystkim bardzo oryginalne w formie. Wygląda jak pudełko prezentowe, po zdjęciu pokrywki – pudełko rozkłada się na 4 części. Każda część pudełka jest udekorowana. Na kwadratowych ściankach znajdują się wszystkie ważne informacje dotyczące ślubu i wesela.

Got inspired? BOOK US on email contact@atelierlaresh.com. 3D invitations Couture invitations Wedding 3D invitations Wedding Pop-up invitations Outstanding invitations Blotter technique Pop-up design Wedding Laser cutting Foil stamping Wedding and event invitations Graphic design Monogram Luxury wedding invitations Luxury wedding invites Thematic wedding invitations Theme Invitation Cards Wedding stationery ideas Wedding Invites Inspiration Modern Wedding Invitations Atelier Laresh Inspiration
https://www.instagram.com/atelierlaresh/

http://decoremka.pl/produkt/exploding-box-zaproszenie
http://decoremka.pl/produkt/exploding-box-zaproszenie
fot. decoremka.pl

ZAPROSZENIE DREWNIANE

Są to bardzo cieniutkie drewniane zaproszenia. Treść jest laserowo grawerowana. Są bardzo oryginalne i nietypowe. Fantastycznie sprawdzają się przy wyborze motywu rustykalnego. Drewniane zaproszenie może być np. zapakowane w eko pudełko z naturalnym mchem.  Sądzę, że nikt z waszych gości nie dostał jeszcze takiego niesamowitego zaproszenia.

www.decoris.pl

ZAPROSZENIA NA PLEXI

Treść zaproszenia drukowana jest na przezroczystej plexi. Plexi przymocowywana jest do wybranego przez was tła. Całość stanowi bardzo nowoczesne i eleganckie zaproszenie.

www.decoris.pl

JAKIE MOGĄ BYĆ MOTYWY PRZEWODNIE?

Wszystko zależy tylko od waszej wyobraźni.  Zaproszenia z motywem karcianym, plażowo-surferskim, z geometrycznymi wzorami, z ażurową koronką, z piórkami, w formie kartki z kalendarza, paszportu,  biletu lotniczego, glamour z motywem eukaliptusa, z motywem nocnego nieba i wiele innych. Ostatnio spotkałam się nawet z zaproszeniami inspirowanymi filmem- Gra o tron. Przyznam szczerze, że wyglądają niesamowicie – z resztą zobaczcie sami.

https://decoris.pl/p/7/535/20914/zaproszenia_slubne_special_line_1/got/z.html

 

https://decoris.pl/p/7/358/20382/zaproszenia_slubne_boho_/_etno_/_piora_1/vt/z.html
https://decoris.pl/p/7/166/20084/zaproszenia_slubne_morskie_/_marine_69/cc/z.html
https://decoris.pl/p/7/118/8466/zaproszenia_slubne_karty_do_gry_/_telegram_01/karty/z.html
https://decoris.pl/p/7/118/6766/zaproszenia_slubne_karty_do_gry_/_telegram_02/wezw/z.html
https://decoris.pl/p/7/166/11339/zaproszenia_slubne_morskie_/_marine_02/mar/z.html
https://decoris.pl/p/7/334/16834/zaproszenia_slubne_botaniczne_14/vbot/z.html
https://decoris.pl/p/7/166/2114/zaproszenia_slubne_morskie_/_marine_03/lwb/z.html

Jak sami widzicie – wybór jest tak duży, że każdy z was na pewno znajdzie coś dla siebie.